Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@cynamonowa: Kiedy jakiś gruby facet twierdził, że jest "puszysty" albo "piękny"? Lubaszenko schudł i nie robił wokół tego jakiejś wielkiej afery. Dominika ma problem, że je za dużo, co to za tłumaczenie w ogóle? Myślałem, że to wnoszenie lodówek tak na Ciebie działa, ale Ty po prostu masz w głowie galaretkę zamiast mózgu :)
Czekam na kolejne pozycje: "Jak pokonałam efekt jojo, cz. 1", "Jak pokonałam efekt jojo, cz. 2", "Jak pokonałam efekt jojo, cz. 3", "Jak pokonałam efekt jojo, cz. 4", "Jak pokonałam efekt jojo, cz. 5", "Jak pokonałam efekt jojo, cz. 6", "Jak pokonałam efekt jojo, cz. 7"... Ale chyba nawet na cz. 1 się nie doczekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MagicznyMichal: Ty masz galaretę zamiast mózgu pisząc takie teksty, a Lubaszenko wielokrotnie się żalił w mediach i chwalił schudnięciem. Słowo puszysty odnosi się zazwyczaj do kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°), piękna też ( ͡° ͜ʖ ͡°) o facecie to się mówi, że jest co najwyżej przystojny, ale i tak wszystkim zwisa, bo wychodzą z założenia, że facet nie musi o siebie dbać, dbać