Wpis z mikrobloga

@Sigrun: A jakie ma kompetencje? Wg mnie zawartość bloga fajna, gorzej z jej przygotowaniem, przecież ta dziewczyna uzasadnia, że Angelina Jolie to typ jesienny (sic!), jest chyba jedyną osobą na świecie, która tak twierdzi i powtarza błąd, że Megan Fox jest zimą (nie jest, wystarczy znaleźć zdjęcia z dziecinstwa i okresu, gdy była nastolatką, żeby przekonać się, że ma cerę neutralną w kierunku ciepłej!).
@Sigrun: zestawy tak, pomysł na blog też, ale jej podejście... nie bardzo, ona sama dobiera do siebie cięzkie mocne kolory, które ją przytłaczają, wg mnie na wielu zdjęciach wygląda po prostu niezdrowo, kolry powinny podkreślać urodę, wydobywać zdrowy koloryt, a nie taki ziemisty.
@Sigrun: żeby było jasne: też uważam, że daje fajne przykłady zestawień i jak najbardziej można z nich korzystać, ale jak zna się swój typ urody, a typ urody uważam, że lepiej sklasyfikować na bardziej kompetentnej stronce.
@keskese: A ja odwrotne radzę traktować z przymrużeniem oka to co ona pisze na temat kolorów (wszystkiego ubrań, podkładu, zmiany koloru włosów itp.), robi kardynalne błędy i wytknęły jej to bardziej kompetentne osoby.