Wpis z mikrobloga

wziąłem sobie netflixa i chyba zrezygnuje... jak dla mnie bez szału, baza filmów jest jakaś taka mała... wprawdzie jest sporo fajnych klasyków (filmy tarantino, spielberga i ogólnie spoko kino z lat '90 i '00), ale ja juz je wszystkie widzialem (niektore po pare razy), ileż można odswiezac sobie big lebovskiego albo szeregowca rajana :P nowosci za to mało... tak samo starsze filmy w stylu lata 70 i 80 są tylko najpopularniejsze oferta filmow dokumentalnych nie porywa, bylo doslownie kilka ktore mnie zainteresowały. no to moze seriale? to chyba mocny punkt ale na razie wszystkie klasyki netflixa juz widzialem, czekam na nowy sezon house of cards albo better call saul... te nowe produkcje serialowe za to troche nudne, ogolnie ostatnim czasy HBO chyba robi lepszą robotę jeśli chodzi o seriale. jest troche klasyków w stylu dexter ale to też już każdy widział.

ogólnie to jeśli jestes na biezaco w filmach i serialach to netflix sie nie oplaca... jesli jakims cudem ostatnie pare lat nie ogladales tv ani nie miales torrentow to kupuj w ciemno :P

jest jeszcze opcja, ze ja zle szukam, albo wyswietla mi zle rekomendacje, wiec mam prosbe: napiszcie moze jaki ostatnio fajny film albo serial widzieliscie na netflixie i mogę sobie obejrzeć go tez, z góry dzięki ;)

#netflix #filmy #seriale
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrExpendable: a i jeszcze cos co mnie najbardziej rozczarowalo: totalny brak kina nie anglojezycznego :/ nie ma w ogole prawie polskich filmow, tak samo produkcje z innych krajow europejskich mało dostępne (nawet jesli byly glosne, oskar cannes etc.) :/
@Avlu: to santa clarita diet wlaczylem ale nie do konca moje poczucie humoru :P black mirror juz kiedys ogladalem
  • Odpowiedz
@MrExpendable: Oj sporo fajnych albo chociaż niezłch tam obejrzałam (ale głowy nie dam czy wszystkie są dostępne w pl): Zaklęta Ella, Hunt for the Wilderpeople, the OA, the Expanse, Seria Niefortunnych zdarzeń, Orange is the new black (nawet moja mama się wkręciła :D), Stranger things... sporo tam tego tylko trzeba pogrzebać też w mniej popularnych tytułach np. Unbreakable Kimmy Schmidt, the Sound of your heart, Miss Panda & Mr. Hedgehog
  • Odpowiedz
@MrExpendable: The OA, Starnger Things, The 100, Orphan Black, OiNTB, Rick and Morty, BoJack Horseman. American Crime Story, Trailer Park Boys, Bloodline, Get Down, The Crown, Glitch, Hip Hop Evolution, Top of the lake, Freaks and Geeks....

Dajże spokój człowieku, tego jest tyle, że się w głowie nie mieści, a kiedy mam wrażenie, że obejrzałam już wszystko co najfajniejsze to albo wydadzą jakiś nowy zarąbisty serial albo znajduję w ciągu
  • Odpowiedz
  • 0
@MrExpendable mój tv jest upośledzony i nie ma HBO, więc dla mnie tylko Netflix. Komp jest podłączony do tv, więc HBO to kwestia włączenia komputera i zamiana kabla hmdi, ale jestem leniwy
  • Odpowiedz