Wpis z mikrobloga

@10048022: Jakiś framework? :d
Niby informatyk programista (wciąż początkujący ale co tam xD) a jednak stron raczej nie robiłem... Co najwyżej w licbazie na jakieś zaliczenie czy coś takiego. Na studiach frontend zawsze oddawałem innym xD
  • Odpowiedz
"profesor uczelni technicznych" zajmuje się troche bardziej ambitnymi rzeczami niż klepanie htmla i js ktore każdy debil potrafi, nawet dzieci.


@TurboDynamo: Dokładnie tak i nie wiem co w tym dzieciaku wyjątkowego xD W jego wieku pisałem w HTMLu gównostronkę z tabelkami, osadzaniem hehe obrazków z internetu itp. na podstawie podręcznika siostry podręcznika do informatyki z gimbazy. Nie miałem wtedy w domu internetu, więc ewentualnie JSy czy coś pobierałem dopiero na
  • Odpowiedz
@grubson234567: Nie do końca prawda, dzieciak wygenerował stronę gotowca internetowym narzędziem. A profesorowie zwykle mają strony od początków internetów i raczej nie chce im się przenosić informacji na coś nowego.
  • Odpowiedz
@grubson234567 i inni: Ale wiecie że świat na technologiach webowych się nie kończy, co nie? Sam wykładam na uczelni informatykę, a stronę mam jak przytoczona z UAM. Po prostu nie bawię się w tematy, które mnie nie interesują. Minimalna funkcjonalność (linki, tekst, #pokazmorde) wystarczy.
  • Odpowiedz
@grubson234567: stary, już w drugiej odpowiedzi pokazałeś, że nie wiesz o czym piszesz. porównujesz stronę domową pracownika naukowego uczelni ze stroną wydziałową/instytutową/zakładową prezentującą sylwetkę danego pracownika. i jeszcze to emocjonalne porównanie "gówniane polskie" - "cacy zachodnie".

trzeba sobie odpowiedzieć na jedno zajebiście ważne pytanie. po co Panu Profesorowi strona domowa na serwerze wydziałowym z wodotryskami graficznymi? ona służy głównie do wrzucania jakichś materiałów dydaktycznych. chcesz ładne info o profesorze? proszę bardzo: https://www.wmi.amu.edu.pl/pl/pracownicy , wyszukaj prof. Buszkowskiego.

dodatkowo, znając życie, to prosty serwer HTTP który jest w stanie wyświetlić tylko statyczny
  • Odpowiedz
@khaki: im szybciej to zrobicie tym więcej dla was. Poza tym będzie miał realną motywację do nauki :P
Pamiętajcie, że wypłata z adwords jest chyba przy osiagnieciu pułapu 100$
(na pewno nic na tym nie stracicie) :)
  • Odpowiedz