Wpis z mikrobloga

  • 271
Prawie rok jesteś w związku ze swoim (już byłym) #niebieskipasek i mieszkajcie sobie razem w wynajmowanym mieszkaniu. On niszczy cię psychicznie przez cały czas, wykorzystuje a na sam koniec zdradza. Zaczynasz mieć #depresja, #chad i kilka innych zaburzeń. Na terapii dowiadujesz się, że był to toksyczny związek. Najpierw nie wierzysz, bronisz go, ale po czasie analizujesz sytuację i stwierdzasz, że to faktycznie było toksyczne. Po wyprowadzce od niego zostawiasz mu prawie wszystko: żelazko, deskę do prasowania, garnki (to wszystko było moje) i nawet swój internet, za który nadal płacisz. Zresztą swoją część za mieszkanie nadal mu przelewasz przez kilka miesięcy po rozstaniu. W końcu pod wpływem terapii decydujesz, że koniec z tym i nie dostanie od ciebie ani grosza.
I teraz taki idiota wysyła mi milion wiadomości, że termin za ten miesiąc już zaraz mija a on nadal nie dostał ode mnie kasy za mieszkanie, przecież jest umowa, więc jestem zobowiązana. Tłumaczę mu, że tą umową to on sobie może co najwyżej dupę podejrzeć, bo mieszkanie nie jest nawet zgłoszone do wynajmu, ale chyba nie dociera, bo straszy mnie sądem. Podobno jestem też człowiekiem bez honoru. Ehhh szkoda słów.

#zwiazki #zalesie #truestory
  • 95
@AspolecznaWSieci @Inboxie @EliotImperio @agaciksa dziękuję wam bardzo bardzo bardzo za rady! Gdyby nie wy to nawet nie wiedziałabym co robić. Zadzwoniłam do właścicielki, opowiedziałam jej wszystko ze szczegółami (a warto dodać, że zdrada to jedna z najmniej bolesnych rzeczy, których od niego doświadczyłam). Ona była w szoku i powiedziała, że w takiej sytuacji to nie weźmie ode mnie ani grosza i mam się nie martwić. Zresztą z 15 minut po naszej rozmowie
@Spejson złe to napisałam. Dwubieguna mam podobno od ok. 3 lat, tylko wcześniej to było tak lekkie, że nawet nie wiedziałam, że mam problem. Życie w długotrwałym stresie spowodowało to, że choroba rozkręciła się już tak na ostro. Ale bezpośrednio przez niego był pierwszy mocny epizod depresyjny i jeszcze bulimia.
@gouomp: Co do pozwu- bardzo fajnie, że ci się udało trafić i masz kogoś kto może ci w tej kwestii pomoc. Uważam, że to jednak kwestia jak będziesz się czuła silna i gotowa bo to będzie najlepsze co może byc- jego głupia mina jak przegrywa i nic z tym nie może zrobić. Co do wlascicielki- dopytaj o kwestie formalna z tą umową tak żeby tam było wszystko jak należy bez żadnych
@EliotImperio na razie tylko się zastanawiam, bo trochę mnie to stresuje. Powiedziałam, że dam mu odpowiedź do piątku, bo wcześniej chcę to najpierw skonsultować z terapeutką a idę do niej w czwartek :)
Ile ty masz lat? xD 19?? xD #!$%@? tak sie nie zachowują dorośli ludzie xD


@wiecejnizjednozwierze: sprawia Ci przyjemność nabijanie się z drugiej osoby? Nie każdy jak widać jest taki twardy i tak bardzo zna się na ludziach jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°), autorka wpisu teraz już wie że popełniła błąd i będzie zapewne uważniejsza na drugi raz, nie widzę powodu żeby jej dowalać
@azetka: zastanawiam się ile ma lat i ile jeszcze uda jej się przeżyć przy takim kierowaniu swoim życiem

Nigdzie nie pisalam o byciu twardym czy znaniu sie na ludziach, zastanawiam się jak funkcjonują niektóre osoby w społeczeństwie które najwidoczniej nie są przystosowane jeszcze do samodzielnego funkcjonowania
zastanawiam się jak funkcjonują niektóre osoby w społeczeństwie które najwidoczniej nie są przystosowane jeszcze do samodzielnego funkcjonowania


@wiecejnizjednozwierze: wydaje mi się, że nie ma to aż takiego powiązania, ile to się słyszy o przypadkach ludzi, którzy na zewnątrz wydawali się być zupełnie normalni, a tkwili w jakichś patologicznych relacjach ;s wiadomka że syndrom sztokholmski z punktu widzenia osoby postronnej wydaje się być debilizmem, niemniej dopierniczanie się do osoby która w takie
@lililililil: w jaki sposob podpompuje sobie ego? Czy jak zapytam zone alkoholika czemu dalej z nim jest to bedzie proba podpompowania sobie ego czy proba zrozumienia jej działania poniewaz jest to dla mnie niezrozumiałe?