Wpis z mikrobloga

  • 271
Prawie rok jesteś w związku ze swoim (już byłym) #niebieskipasek i mieszkajcie sobie razem w wynajmowanym mieszkaniu. On niszczy cię psychicznie przez cały czas, wykorzystuje a na sam koniec zdradza. Zaczynasz mieć #depresja, #chad i kilka innych zaburzeń. Na terapii dowiadujesz się, że był to toksyczny związek. Najpierw nie wierzysz, bronisz go, ale po czasie analizujesz sytuację i stwierdzasz, że to faktycznie było toksyczne. Po wyprowadzce od niego zostawiasz mu prawie wszystko: żelazko, deskę do prasowania, garnki (to wszystko było moje) i nawet swój internet, za który nadal płacisz. Zresztą swoją część za mieszkanie nadal mu przelewasz przez kilka miesięcy po rozstaniu. W końcu pod wpływem terapii decydujesz, że koniec z tym i nie dostanie od ciebie ani grosza.
I teraz taki idiota wysyła mi milion wiadomości, że termin za ten miesiąc już zaraz mija a on nadal nie dostał ode mnie kasy za mieszkanie, przecież jest umowa, więc jestem zobowiązana. Tłumaczę mu, że tą umową to on sobie może co najwyżej dupę podejrzeć, bo mieszkanie nie jest nawet zgłoszone do wynajmu, ale chyba nie dociera, bo straszy mnie sądem. Podobno jestem też człowiekiem bez honoru. Ehhh szkoda słów.

#zwiazki #zalesie #truestory
  • 95
I teraz taki idiota wysyła mi milion wiadomości, że termin za ten miesiąc już zaraz mija a on nadal nie dostał ode mnie kasy za mieszkanie, przecież jest umowa, więc jestem zobowiązana.


@gouomp:
Co za śmieć #!$%@?.....
On niszczy cię psychicznie przez cały czas, wykorzystuje a na sam koniec zdradza. Zaczynasz mieć #depresja, #chad i kilka innych zaburzeń. Na terapii dowiadujesz się, że był to toksyczny związek.


@gouomp: Uwielbiam takie opowieści. Nie obraź się, bo nie wiem jak było, ale to brzmi jakbyś była zmuszona z nim być.
A nie przepraszam, jak ja mialam 19 lat to potrafilam wyrzucic psychola z mieszkania wymówić je i się przeprowadzic a takze zamowic przeinstalowanie internetu do nowego mieszkania xDDDD


@wiecejnizjednozwierze: W sumie to co w tym dziwnego? Minimalnie ogarnięty, dorosły już w końcu człowiek umie przewidywać konsekwencje swoich działań, jakim np. jest podpisanie umowy jak również posiada zdolność do znalezienia i podpisania / rozwiązania umowy o internet.

#!$%@? ludzie, nie dołujcie mnie.
zostawiasz mu prawie wszystko: żelazko, deskę do prasowania, garnki (to wszystko było moje) i nawet swój internet, za który nadal płacisz. Zresztą swoją część za mieszkanie nadal mu przelewasz przez kilka miesięcy po rozstaniu.


@gouomp: najlepsza współlokatorka ever ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Skończ to szybko, mirabelko, bo to jakiś dramat jak koleś
taki mam zamiar, od tego przede wszystkim zacznę rozmowę :)


@gouomp: wow, facetowi wszystko zostawiłaś i płaciłaś, a z bogu ducha winną kobietą rozmowę chciałaś zacząć od grożenia US. :D