Wpis z mikrobloga

URAAA wirtualne szable w dłoń ! Lewacka moderacja atakuje biednego prawego wykopka, do abordażuuu ! I co drogie pelikany, wy też daliście się nabrać na tą wczorajszą zarzutkę? Gratuluję z jednej strony mamy piękny pokaz iż na politycznej sferze wykopu dominują skończeni idioci. Wystarczy dać zarzutkę, użyć magicznego słowa "#lewak" i wszelkie funkcje myślowe zostają wyłączone. Żałość nad żałościami. Oczywiście #afera w weekend, tak że oficjalne wyjaśnienie pod znaleziskiem już zapewne daleko nie dotrze - drodzy manipulatorzy - wasze niedoczekanie.

Temat podłapali znani już aktywni przedstawiciele politycznych bojówek #4konserwy, którym idealnie wykop wpisał się w propagandę obleżonej twierdzy, i już skrzykneli się do wykopywania propagandy w której lewica, a nawet osobiście sama #neuropa kontroluje #moderacja, a być może mają tam wspólną siedzibę. No może przesada, ale jakiegoś #agentwplywu to napewno ! Ale widać po aktywności zanych twarzy zawodowych manipulatorów, kryjących się wśród tej grupy, że ważniejsza jest propaganda od prawdy.

A jak wygląda rzeczywistość?

Ilu z was - drogie pelikanokopy - użytkownicy #wykop ruszyło swoją za przeproszeniem dupę i poświęciło 10 sekund na weryfikację oskarżeń przed wykopaniem tej podłej manipulacji @headhunter13 ? Żodyn.A wystarczyło wyszukać konto @Wolfsky i może nie robić mega lustracji aktywności, ale spojrzeć na używane przez niego tagi i wszystko było by klarowne. Łatwiej zrobić bezmózgi cyfrowy lincz i uraaaa idziemy pod wykop. Ale tylko na mikro, bo pod siedzibę trochu strach. Takie JM na 1% !

Oskarżany i obrażany użytkownik - @WolfSky drogie pelikany w żaden sposób nie uczestniczy w jakichkolwiek dyskusjach o polityce.Nawet nie obserwuje, czy nie jest członkiem lewackiego #neuropa , grupy która jak dobrze wiemy nie istnieje.

Nie ma w tagach, czy na mirko/komentach praktycznie żadnej polityki, czy tagów bezpośrednio nawiązujących do aktywności około politycznej.

Ja jestem aktywnym uczestnikiem dysput politycznych, więc dla porównania możecie wykorzystać moje "popularne tagi". Jego największym osiągnięciem w tej dziedzinie polityki, jakie zdołałem wyłapać to jeden wpis na mirko ze zdjęciem #cenzoduda ipytaniem sprzed prawie roku, które ciężko uznać za "lewackie".

Czy ktoś z was poświęcił choćby k---a minutę - aby sprawdzić czy oskarżenie jest prawdziwe? Nie bo po co.
Lepiej bezmyślnie obrażać i opluwać. Bo @moderacja broni #lewaka stronniczość, uraaaa pierjot , atak memiczny wytoczyć najcięższe działa - kosmonautę! wysypać zboże ! Gdzie Elfik ?!.

Takie pelikany jak wy powodują że wykop jest prawdziwym #rakcontent. Pozwole sobie zawołać wykopujących tamten wykop. Mam nadzieję że ci z was, którzy brali czynny udział w cyfrowym linczu - będziecie mieli teraz minimum rigiczu i przeprosicie atakowanego @WolfSky. Kij z samą moderacją, idealna nie jest, wierzcie, lub nie - nawet często regularnie w-----a tych wrednych "lewaków". Zas tej garstce osób, która kapneła się w manipulacji i zakopała tamten badziew - gratuluję krytycznego myślenia. Jakby każdy przed kopnięciem pomyślał te pare sekund i poświęcił je na weryfikację - #polityka i #wykop byłby znacznie lepszym miejscem.

Wpis umieściłem za zgodą zainteresowanego - @WolfSky

#neuropa #polska #polityka #wykop #4konserwy #60groszyzawpis #bekazprawakow #bekazpodludzi #manipulacja #moderacja #moderacjacontent #manipulacja #pelikany #bekazlewactwa <- dla aktywnych pelikanów spod tego tagu
grubson234567 - URAAA wirtualne szable w dłoń ! Lewacka moderacja atakuje biednego pr...

źródło: comment_pOW3aNXZiqcx6WvtiVUIH2KDM2PBSyU0.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Clear: k---a xD kolejna epicka wygrana mirko konspiracji. nie wierzę xDDD 3/4 wykopu wykopuje cos nawet nie zaglądając w znalezisko. kogo to obchodzi ( )
  • Odpowiedz