Wpis z mikrobloga

Krótko po zakupie #szosa zgubiłem gdzieś w trawie kapturek na wentyl przy pompowaniu opon. Później przy okazji zakupów w sklepie u znanego kolarza zapytałem go czy nie ma takiego kapturka. Ten się tylko skrzywił i rzucił, że takich rzeczy się nie wozi. Wtedy się zdziwiłem tą odpowiedzią, no bo jak to tak bez kapturków na wentylach, ale teraz za każdym razem ogarnia mnie żenada jak przypomnę sobie tę sytuację xD
#rower #gownowpis
Pobierz Rules - Krótko po zakupie #szosa zgubiłem gdzieś w trawie kapturek na wentyl przy pom...
źródło: comment_LtIWGjIFBMPKHGQZMMeXM5St7L9bMHIl.jpg
  • 19
@Arveit: jest to po prostu zbędne z tego powodu że w szosie bardzo często dobija się opony do określonego ciśnienia i odkręcanie/zakładanie tego badziewia za każdym razem jest upierdliwe/stratą czasu. A poniekąd to też przypau w peletonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet włosy ma nogach golą, aby bardziej opływowe było ciało


@rraaddeekk: to jest akurat jeden z dalszych plusów na liście zalet, bardziej chodzi o częste masaże i dobrze gojące się rany na nogach (we włosach jest sporo syfu).
@rraaddeekk: to to wiem, że niektórym #!$%@? :D
@Rules: ok, powiedzmy, że rozumiem ( ͡º ͜ʖ͡º) to ja sobie do roweru dokładam jeszcze torbe na fanty, pełny bidon 0,7, wożę przy nim pompkę, multitool i inny badziew XD taki kolarz to by przy tej masie chyba pod górkę nie podjechał XD
@rraaddeekk nie masz racji. Golenie nóg nie ma nic wspólnego z areodynamiką. Włosy na nogach się goli z 2 powodów.

1 idzie mniej żeli rozgrzewający i przeciwbólowych.
2 w razie upadku łatwiej opatrzyć.