Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakiś sprawdzony tutorial Springa? Każdy, z którego korzystałem jest inny, ale za każdym razem coś mi nie działa związanego ze Springiem MVC. Począwszy od buntowaniu się Tomcata po niewidoczność widoków z poziomu kontrolera . Najlepiej jakby jego konfiguracja opierała się na Intelij, a nie Eclipse, żebym nie miał wątpliwości, że coś źle skonfigurowałem w ide. Korzystałem z pierwszych lepszych, to teraz zdaję się na Wasze propozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#java #programowanie #spring #naukaprogramowania
  • 13
@mmprogr: Spring MVC Beginner’s Guide / Spring MVC poradnik dla początkujących

Jest spoko tłumaczone i wszystko co potrzeba do ogarnięcia z tą częścią frameworku

Swoją drogą jak @dan3k napisał wyżej - zmienisz bazę, uaktualnisz wersję zależności, coś się posra - nie ma tak, że zawsze będzie działać...naucz się czytać exceptiony :)
@dan3k: Gdy od tygodnia naprawiasz błędy przy pisaniu HelloWorlda i codziennie masz inny nowy, to zaczynasz szukać działającego HelloWorlda, na którym możesz się wzorować
@mmprogr tylko, że ten helloworld, który u mnie zadziała wcale u Ciebie nie musi działać jeśli masz źle skonfigurowane środowisko. Poza tym podstawowe pytanie- z jakiej wersji intellij korzystasz?