Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z okazji Dnia Kobiet życzę wszystkim #rozowepaski by trzymały się od mojej osoby z daleka, gdyż przez ostatnie 40 lat mojego życia wyrządziłyście mi najwięcej szkód. Za każdym razem, gdy pojawiał się we mnie mizoginizm, pojawiała się kobieta jemu przecząca i wszystko wydawałoby się być idealnie, prócz tego, że po latach okazywała się jeszcze gorszym diabłem, aniżeli poprzednia.

Przez was straciłem kontakt z moją rodziną, zaufanie moich przyjaciół, nie wspominając o sprawach materialnych, w których dzięki waszej zachłanności i #!$%@?ństwie wylądowałem na pół roku w przytułku. Żeby to jeszcze dotyczyło mojej żony... ostatnie dwie partnerki okradły mnie na kilka tysięcy złotych, grzebiąc doszczętnie opinię w moim środowisku, przez co wylądowałem na paleciaku.
Nie widziałem moich dzieci od 7 lat. Tak, 7 lat. Właśnie poszły szkraby do szkoły, a ostatni raz widziałem je w beciku. Niestety ze względu na ucieczkę matki na inną półkulę, nie zobaczę ich już nigdy...
Żal mi tylko mojej ukochanej matki, która mnie zrodziła, że musiała definiować się jako płeć żeńska. Resztą przedstawicielek tej płci będę gardził bez ustanku do końca moich dni.

#zalesie #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Pobierz
źródło: comment_rkK6b9LptY0R2sitnuI7SvgT9ew5FxQC.jpg
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro dawałeś się tak traktować to nie narzekaj.
Tak poza tym, ciągle zastanawia mnie, dlaczego faceci (jak i kobiety) sparzą się na jakiejś znajomości, dają się wykorzystać albo zrobić sobie krzywdę, a później pakują się w kolejny taki sam związek. I jeszcze mówią później, że każdy/każda jest taki sam/sama, a wszystkie jego niepowodzenia w życiu to wina innych ludzi ale nie jego no przecież on/ona jest taki idealny/idealna tylko ludzie