Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mircy zapraszam wszystkich na kompot, zakochałam się i to ze wzajemnością! A już byłam pewna, że mi to się nigdy nie przytrafi a bratnie dusze istnieją tylko w książkach. Jestem taka szczęśliwa! (˵ ͡o ͜ʖ ͡o˵) i wy też będziecie zobaczycie :3
#oswiadczenie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #wroclaw
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter: Dlatego nie zgadzam sie z tym co napisala @pytaks czyli zeby nie rozmyslac, nei kalkulowac na temat zwiazkow, tylko upraszczac, po prostu zyc jak napisala.

Jest problem numer jeden czyli dziewczyna nie widzi swoich bledow. Nie widzi swoich win. Nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci. Czyli mozna powiedziec ze traktuje Cie z gory. Nie szanuje Cie w danych kwestiach. Nie jestes dla niej odrebnym czlowiekiem ktory ma swoje uczucia
  • Odpowiedz
Dlatego nie zgadzam sie z tym co napisala @pytaks czyli zeby nie rozmyslac, nei kalkulowac na temat zwiazkow, tylko upraszczac, po prostu zyc jak napisala.


@Ambiwalentnik: Nie rozmyślać zanim ten związek tak na dobre się zacznie - innymi słowy nie dusić go w zarodku. Jasne, jeśli potem są problemy, to trzeba je rozwiązać. Ale nie można się już na wstępie zamartwiać, czy wyjdzie, po co to nam, na co.
  • Odpowiedz
jak sie poznaliscie? Ja tez szukam a jakos okazji brak..


@kankanet: bo tak szukasz XD na samym wykopie mialabys 1000 propozycji, na portalach tak samo dziewczynom jest latwo. Chyba ze wazysz 100kg i masz tluste wlosy to moze nie XD a i trzeba umiec dyskutowac, a nie zamykac rozmowe po jednej odpowiedzi "aha" XD daj sobie okazje czyli daj sie poderwac, tak to u was jest XD
  • Odpowiedz
@dzumii: bo oboje jesteśmy niedojrzali emocjonalnie i zakłamani tylko że używamy powszechnie uznanego kłamstwa że czujesz do niego miłość. co robisz k---a???? czujesz do kogoś siłe z której wszystko jest stworzone? haha
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: Rany Chrystusa, Ty wogole poznales jakos zwiazki "od srodka", czy bazujesz w swojej opinii wylacznie na internecie? :D

Realia sa takie, ze wartosci czlowieka nie da sie ocenic w obiektywnych slupkach, typu "o ten wiecej zarabia wiec na pewno jest lepszy od tego". Co bardziej kumaci ludzie chcacy budowac szczesliwy zwiazek wczesniej czy pozniej dochodza do wniosku ze duzo wazniejsze jest wzajemne podejscie do siebie, sposob komunikacji [zarowno czy naturalnie pasuje jak i co da sie wypracowac], a materialny poziom zycia generalnie nie przeklada sie na satysfakcje z niego [pomijajac skrajne przypadki na dole]. No, i ze duuuuzo lepiej byc z kims z kim sie mozna rozwijac, wspierac, a nie pasozytowac "o ma duzo kasy to go biore".
Owszem, zdarzaja sie takie przypadki, moze nawet nierzadko, ale prawde mowiac to na tyle prymitywne ze takich ludzi z automatu ignoruje.

Piwniczenie i brak rozwoju kazdego odstraszy, ale niesamowita bzdura jest to ze im ktos ma ladniejszego ryja, wiecej zarabia, to tym latwiej mu wejsc w
  • Odpowiedz
Piwniczenie i brak rozwoju kazdego odstraszy, ale niesamowita bzdura jest to ze im ktos ma ladniejszego ryja, wiecej zarabia, to tym latwiej mu wejsc w SZCZESLIWY zwiazek.


@DryfWiatrowZachodnich: Dułnyś XD ktos ma lepszy start w zycie, wieksza pewnosc siebie, lepsze wzorce rodzinne moze miec i dzieki temu ma wiekszy wybor, a jak wiekszy wybor to wieksza szansa na powodzenie XD

Owszem, zdarzaja sie takie przypadki, moze nawet nierzadko, ale prawde mowiac to na tyle prymitywne ze takich ludzi z automatu
  • Odpowiedz