Wpis z mikrobloga

nie wspominajac już o sytuacji w której na starość masz rodzinę i potomstwo vs jesteś samotnym cynikiem


@JakisTakiNick: nie badz zabawny z ta rodziną, bo rodzin jest wiele, a maja siebie dosyc, jesli to nie jest rodzina stworzona z prawdziwej milosci i osoby siebie szanuja czyli maja dobre wzorce. ludzi zaburzonych mamy w #!$%@?. chyba z tego co pamietam dda jest ponad 30% w polszy XD ty chcesz o rodzinie
  • Odpowiedz
znowu pomylenie skutkow z przyczynami. ci bez zwiazow zyja krocej bo maja slabe geny i kobiety ich nie wybieraja wlasnie dlatego XD


@Ambiwalentnik: Tak samo jak Ty mylisz korelację z przyczynowością w swoich wypowiedziach.
  • Odpowiedz
poza tym na dziecko moga sobie pozwolic w sumie najlepsze geny i tak powinno byc. najgorsze geny nie ruchaja nawet taka prawda


@Ambiwalentnik: O kurde, znowu typowy the red pill, cynizm i w ogóle brakuje jeszcze żaby pepe. Idź sobie zobacz ile zjebów alkoholików ma rodziny albo półgłówków sebiksów rucha. To są najlepsze geny? xdd
  • Odpowiedz
Tak samo jak Ty mylisz korelację z przyczynowością w swoich wypowiedziach.


@JakisTakiNick: wykaz blad w tym co mowie. ze kobiety nie maja wymagan, nie sa hipergamiczne, ze ci samotni ktorzy umieraja szybciej to najczesciej zjeby genetyczne xD z kobietą u boku (ktora niestety ich nie mogla pokochac ani uszanowac) by przezyli gdybajmy, tak? 100 lat. bo kobieta to nie jest odpowiedzialnosc tylko kobieta wykazuje sie inicjatywa w zwiazku, dawaniem bezpieczenstwa,
  • Odpowiedz
Idź sobie zobacz ile zjebów alkoholików ma rodziny albo półgłówków sebiksów rucha. To są najlepsze geny? xdd


@JakisTakiNick: to to jest głupota akurat i braterstwo dusz te wlasnie. tępe geny do tępych genów, ale seby są męskie, ruchają dobrze, a karynki piszczą xD tak to stworzyla glupio natura ze baby podejmuja glupie decyzje to co poradzisz ze alkoholik im emocje zapewnia i jeszcze 500+ dostaną xD
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick patrz na profil twojego.rozmówcy: "nie sądziłem że o to kiedykolwiek spytam ale to ważna kwestia:) co byście zrobili na miejscu kogoś kto zakochał się w kimś kto jest w związku? ten związek nie jest za dobry, uczucia tam tyle co nic, a my się sobie spodobaliśmy?:)
zostawić jak jest czy próbować?" XD masz już wytłumaczenie tego nastawienia xD pewnie nie pykło i teraz wciska, jak to super być samotnym samcem
  • Odpowiedz
@KaWuSia89: nadinterpretacja jak zwykle, po babsku XD nikt nie powiedzial ze jest dobrze, nie nazwalem sie samcem alfa, nie nazwałem tez kobiety złymi, ale mysl dalej tak "techniczny" móżdżku i wyciagaj takie informacje z kosmosu XD
  • Odpowiedz
@szatniarka: Właśnie to się konczy w okolicach 3 lat XD taka jest biologia XD ale nie zapeszajmy XD


@Ambiwalentnik: Powinieneś zmienić nick. Zauroczenie może i się kończy, ale zostaje coś głębszego i trwalszego. Oczywiście o ile ludzie są dobrze dobrani - ile związków, tyle historii.

Niemniej jednak psucie innym humoru pod tak miłym wpisem jest trochę #!$%@?, nie uważasz? ;)
  • Odpowiedz
Zauroczenie może i się kończy, ale zostaje coś głębszego i trwalszego. Oczywiście o ile ludzie są dobrze dobrani - ile związków, tyle historii.


@pytaks: I ja mowie o tym o ile właśnie XD czyli w maaaaaarnym procencie przypadkow zostaje glebokie uczucie. Duzo zostaje z wyrachowania bo nie ma innej opcji, duzo rozstaje sie, inne skacza na kolejna gałązkę ktora znowu napedza emocje i jest fajne loff. Ja mowie o statystyce,
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: Nie chce mi się odpowiadać na Twoje pytania, bo nie widzę sensu. Jestem prawie 2 lata w związku, potrafimy szczerze porozmawiać o swoich problemach, mówimy dużo o swoich potrzebach, upewniamy się, że drugiej stronie jest dobrze, potrafimy otwarcie rozmawiać o swoich problemach, o seksie, o wszystkim, akceptujemy swoje wady, śmiejemy się z nich i planujemy wspólne rzeczy. Gdybym miała w głowie, że po maksymalnie pięciu latach czy iluś tam
  • Odpowiedz
a popsułem komus humor? nie wierzę XD ja sam sobie psuje patrząc w te statystyki i mi wystarczy by wiedziec jak jest na swiecie niezbyt ladnie XD


@Ambiwalentnik: Czekaj, jakaś randomowa dziewczyna pisze o tym, że jest fajnie, jest szczęśliwa, carpe diem i te sprawy. Cieszy się chwilą.
A tu nagle wyskakuje jakiś gość z garścią tekstów typu "hurr durr, gówno #!$%@? z miłością, zobaczycie że to się zmieni!". No
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik no tak...ciekawe dlaczego chciałeś ze mną w takim razie utrzymywać kontakt. Odpuściłam, bo widziałam, że zaczyna tobie odwalać. Tutaj akurat się nie pomyliłam. Kiedyś nawet było mi ciebie żal, ale teraz widzę, że sam sobie na to zapracowałeś... tkwij dalej w swoim dziwnym, smutnym świecie. Twój wybór, mi to tam wsio rybka :)
  • Odpowiedz
No zmieni się i co z tego?


@pytaks: I nic. Jak by byla wojna a mialbym informacje taktyczne ze na jakiejs ulicy jebnie bomba to tez bym dal informacje gdyby ktos mowil, nie #!$%@?,. jest bezpiecznie! XD jak ktos sie lubi oszukiwac jego sprawa. Nie kazdy wie ze sa badania na takie tematy, nie kazdy wie o takich statystykach. Mniej wiesz lepiej spisz XD
  • Odpowiedz
@KaWuSia89: #!$%@? zapracowałem, znowu nadinterpretowujesz. to wlasnie wszystko przez przezycia ktore sie ciagna i uksztaltowaly osobowosc ale zamiast pogadac o temacie to zjechalas na mnie personalnie (a itak mnie nie znasz). tak to jest jak sie nie ma argumentow.

to jest tez dowodzik na empatie ze strony kobiet XD znaczy braku
  • Odpowiedz