Wpis z mikrobloga

Co drzewo widziało?
- znacznik żółty - drzewo ma parę lat a tu takie wydarzenie rok 1918 Polska odzyskała niepodległość,
- znacznik czarny - koniec wolności rok 1939 wybuch II wojny światowej,
- znacznik czerwony - rok 1945 zakończenie wojny,
- znacznik niebieski - rok 1978 Karol Wojtyła zostaje papieżem,
- znacznik zielony - obrady okrągłego stołu rok 1989,
- znacznik biały - rok 2000
- ostatni krąg - Jan Szyszko, kat polskiej przyrody zostaje ministrem, drzewo zostaje ścięte bo rosło na prywatnej działce

#ciekawostki #oswiadczenie #lasy #szyszko #historia
Pobierz
źródło: comment_CmzNIrj2DH7UCXmqtGIeEDW1jY11htGA.jpg
  • 256
po co mam prowadzić z Tobą dyskusje skoro i tak wiesz lepiej.


@SuchyJurek: Ja właśnie nie wiem po co piszesz takie rzeczy. Nie opisałeś czytelnie swojego przypadku na który wylewasz łzy, a gadasz coś o przyrostach drzewostanu, który nie ma związku z tematem.Tłumacz dzieciom w Afryce, że wszędzie tyle wody jest...
@Warrior: mam działkę, przy jej granicy ale od wewnętrznej strony znajduje się rów(czyli na moim terenie), który był zarośnięty. Czego więcej chcesz ? Nie wiem, mam Ci podać rodzaj podłoża, wielkość działki, region Polski, a może dokładna lokalizacje ?

Napisałem wyraźnie, mam rów na działce, był zarośnięty i musiałem zapłacić za pozwolenie na wycinkę bo rosły tam juz duże drzewa, w tych krzakach. I koniec tematu, nie wiem nad czym się
@nowik: No i co z tego. Drzewa to nie ludzie. Chwała socjalistycznemu ministrowi Szyszce za ten mały krok w kierunku respektowania własności prywatnej - co teraz wypominają mu tak zwani liberałowie. Jak rozpieprzę kamień młotem to mam nad nim płakać jak toczył go wielki lodowiec z północy, był światkiem narodzin Jezusa, bitwy pod Grunwaldem i wysłaniem człowieka w kosmos?