Wpis z mikrobloga

Co drzewo widziało?
- znacznik żółty - drzewo ma parę lat a tu takie wydarzenie rok 1918 Polska odzyskała niepodległość,
- znacznik czarny - koniec wolności rok 1939 wybuch II wojny światowej,
- znacznik czerwony - rok 1945 zakończenie wojny,
- znacznik niebieski - rok 1978 Karol Wojtyła zostaje papieżem,
- znacznik zielony - obrady okrągłego stołu rok 1989,
- znacznik biały - rok 2000
- ostatni krąg - Jan Szyszko, kat polskiej przyrody zostaje ministrem, drzewo zostaje ścięte bo rosło na prywatnej działce

#ciekawostki #oswiadczenie #lasy #szyszko #historia
nowik - Co drzewo widziało?
- znacznik żółty - drzewo ma parę lat a tu takie wydarze...

źródło: comment_CmzNIrj2DH7UCXmqtGIeEDW1jY11htGA.jpg

Pobierz
  • 256
  • Odpowiedz
@FuriousViking: spoko, szkoda pary, cadcadcad to frustrat, który kupił mieszkanie z widokiem na nie swoje drzewa na prywatnej działce i teraz się dziwi, że ich nie ma. Najlepiej zakazać sprzedaży samochodów bo sąsiad miał lexusa i go sprzedał a przecież ja tak lubiłem na niego patrzeć ze swojego balkonu. To taka sama logika.
  • Odpowiedz
kupił mieszkanie z widokiem na nie swoje drzewa na prywatnej działce i teraz się dziwi, że ich nie ma


@raszpon: kupił mieszkanie z widokiem na drzewa które prawnie nie mogły być ścięte i teraz się dziwi że zostały ścięte*

To taka sama logika.

Niestety, gówno prawda, bo sąsiadowi prawo nie zakazuje sprzedać lexusa
  • Odpowiedz
@nowik: ale #!$%@?, ktoś drzewo sadzi, ktoś inny je wycina. nie rozumiem dlaczego jakikolwiek urzędas ma mi mówić co mogę robić z własnym drzewem na własnej posesji, drzewem które posadzi niejednokrotnie mój ojciec, czy dziadek. #!$%@? mać, co za lewackie myślenie. myślisz, że jak prawo pozwoli, to nagle wszyscy powycinają drzewa ze swoich działek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cadcadcad: > kupił mieszkanie z widokiem na drzewa które prawnie nie mogły być ścięte i teraz się dziwi że zostały ścięte*

Mogły być, trzeba tylko było zwrócić się do Urzędu o pozwolenie na wycinkę.
  • Odpowiedz
No tak, ale ze mnie idiota, przy kupowaniu mieszkania miałem czelność brać pod uwagę widok, nasłoneczenienie i zieleń w pobliżu

@cadcadcad: No to wprowadź jeszcze zakaz likwidacji sklepów bo też brałeś ich istnienie w kalkulację.
Zapewne kalkulowaleś nie swoją zieleń za którą ktoś płacił słone podatki.
Jeśli liczysz na zieleń to kup sobie ziemię , płać za nią co roku i nasadzaj co chcesz - ja tak robię i mam
  • Odpowiedz
@Warrior: po co mam prowadzić z Tobą dyskusje skoro i tak wiesz lepiej. To czy ludzie będą wycinali drzewa w mieście czy nie, to czy bd robili to na wsi czy tez nie, niczego nie zmieni, jeżeli słyszałeś o czymś takim jak gospodarka leśna i wiesz jakie sa przyrosty drzewostanu w Polsce w skali roku i jak wyglada krzywa tego wzrostu to powinieneś wiedzieć, że drzew przybywa i to w
  • Odpowiedz