Wpis z mikrobloga

Praca której oddajesz życie żeby zarobić pieniądze na życie , jak dla mnie tragedia niczym więzienie oddajesz swoje młode lata siedząc zamknięty na pustym statku bez atrakcji ludzi kobiety i nawet sobie nie pozwiedzasz bo co takiego znajdziesz w porcie, nie wiem jakie pieniądze by musiały mi to rekompensata i to na pewno nie dłużej niż 5lat
@jmwaj ja wcześniej pisałem ale skasowałem na temat pływania, też ostatnio myślałem, że praca na lądzie chyba lepsza niż pływanie (zależy jeszcze jaka), ostatni tydzień chodzę do takiej niby pracy - wylczyłem się, nie zamienię pływania jeszcze długo bo na innego.
jak siedzisz w domu 6 tyg to tez płacone normalnie?


@ Leetz: niestety nie( ͡° ʖ̯ ͡°) dlatego pewnie niedługo ewakuacja do lepszej firmy


@jmwaj: o #!$%@?. to naprawdę kiepsko jak na taki typ pracy. Myślałem, że te 2k na miesiąc masz, nieważne czy w rejsie czy na lądzie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wisniowySz No ja zamieniłem własnie... biłem się z myslami ze na morzu jest moje miejsce. Bo co ja bede robił tu na lądzie. Wysłalem kilka cv by udowodnic sobie ze nie ma konkretnej pracy dla ludzi takich jak ja. No i sie trafiło ! ;) Cały czas mam stycznosc ze statkami (nie to nie stocznia) realizuje siebie zawodowo i prywatnie. Ale dopiero leci 4 tydzien pracy na lądzie. Boje sie ze bedzie