Wpis z mikrobloga

@Famalandingdongsan Oświecony w sesie że >patrzcie #!$%@? mnie świat internetu nie interesuje jestem zbyt inteligentny i poważny na takie rzeczy heheh mogę wygooglac w 5sekund cos, a pochwalę się że nie wiem o kogo chodzi żeby pokazac jak stoję ponad tymi gimbusami.

Ja też nie znam się na piłce nożnej ale nieznajomość jakiś zawodników nie sprawia że czuje się poważniejsza osoba niż gimbokibice żeby się z tym obnosic
@mynameis60: Ostatnio była jakaś afera jutuberów. Ku uciesze gimbazy. Mam kilka ulubionych kanałów o grach i sprzęcie komputerowym, czasem z ciekawości wejdę na te gimbusiarskie i ręce opadają, ale w sumie nie jestem targetem dla danego kontentu :). A wracając do tematu to widzę, że im starsi ludzie w moim otoczeniu się robią tym wykazują większą tolerancję na humor fekalny. I nawet osoby, które kiedyś się oburzały zaczynają opowiadać obrzydliwe dowcipy.
@Wight: Moja kobieta po ponad 5 latach razem zaczęła nawet się śmiać z kawałków o martwych płodach, więc coś w tym jest, że ta granica z wiekiem się przemieszcza ( ͡° ͜ʖ ͡°).
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mynameis60: mieliśmy w pokoju babeczkę starsza od nas o jakieś 12 lat i zbliżała się do 40. Bylismy nową ekipą zmontowaną z różnych miejsc ale szybko załapaliśmy "tematy". Tylko ta laska na początku się strasznie wnerwiała. Po jakimś czasie mówi przez was to się zdemoralizowałam. Ostatnio mówię do znajomych "Idę jebnąć szczocha." To się na mnie dziwnie patrzyli.

@Slowbro: i tu się z panem Tadziem zgadzam nie trawię wardęgi i