Wpis z mikrobloga

@ksardas: Pierwsza sprawa to decyzja czy kupujesz sklep w abonamencie czy stawiasz swój sklep. W pierwszej opcji sprawdź domyślny szablon i dokładne ceny. W drugiej opcji do wyboru masz presetashop, magento i wordpressa.
  • Odpowiedz
@Ksardas Hej, jestesmy resellerem Shopera. Patrzysz na opcje abonamentu, czy licencji dozywotniej? Można tez to postawić na darmowym magento, kupic szablon i wgrać - imo, najtańsza opcja.
  • Odpowiedz
@ksardas: jeżeli chcesz szybko ruszyć to rzecz jasna soft typu saas - shoper będzie ok o ile spełnia wymagania techniczne/funkcjonalne. Wtedy możesz całą uwagę poświęcić na marketing - niezależnie jaką platformę wybierzesz to raczej marketing zadecyduje w pierwszych miesiącach o być/nie być Twojego biznesu
  • Odpowiedz
@ksardas: Cześć! My polecamy oczywiście sklep internetowy w modelu abonamentowym ;) Z tego, co piszesz, to będziesz miał raczej małą liczbę produktów, więc dla Ciebie będzie to najlepsze rozwiązanie. Sprawdź nasze oprogramowanie. Możesz napisać do nas na PW lub skontaktować się z naszą Obsługą Klienta - https://sky-shop.pl/kontakt. Polecamy również otworzenie sklepu testowego za darmo na 14 dni.
  • Odpowiedz
@Floydian: na pracę na budowie xD miesiąc po tym poście zatrudniłem się jako inżynier budowy i ja nie będę na pewno szedł w sklepy internetowe

Pracowałem dawniej (2-3 lata) na prestashop i była spoko
  • Odpowiedz