Wpis z mikrobloga

Elo koksy, potrzebuję waszej rady. Za siłkę i dietę wziąłem się gdzieś w listopadzie poprzedniego roku. Na początku z pomocą dietetyka, dostałem dietę 2800 na masę, ważyłem 58kg. Potem stopniowo zwiększałem sobie kcal wraz z progresem wagowym. Obecnie ważę 65kg i od ponad miesiąca nie mogę za bardzo ruszyć dalej, mimo że od tego czasu dodałem już 400kcal, więc może to nie w ilości jest problem. Jem teraz koło 3600-3700kcal dziennie, nawet więcej bo nie wliczam jakiś batonów, lodów, chipsów itp. które czasami wpadają. Trening FBW Sakera od stycznia, wcześniej jakiś randomowy split z neta. Daję przykładowy dzień jedzenia, to akurat z wczoraj i wyszło trochę więcej niż zwykle. Podpowiedzcie czy ok i co tutaj pozmieniać.
#mikrokoksy #silownia #dieta
Mnichu - Elo koksy, potrzebuję waszej rady. Za siłkę i dietę wziąłem się gdzieś w lis...

źródło: comment_06Rvqg8bcK60eVzAdlHKGySN8tQCSvcd.jpg

Pobierz
  • 45
@Mnichu:
Możesz spróbować robić 5x5 z rampą 10-15% co serię do 100% - podskoczą robione ciężary i masa może ruszy.
Kalorie ciężko Ci będzie podbić bardziej, ja przy 3k jestem pełny.
Może jakaś kreatyna, jeżeli nie bierzesz?
@beefislife: Kolega je już prawie 4k kcal, ciężko będzie mu dopchnąć jeszcze więcej, a kreatyna działa mocno anabolicznie, co może dać organizmowi bodziec do budowy.
No a warzywka zawsze na propsie - rzeczywiście, to może być problem.
@Mnichu osobiście bym wyrzucił jakieś słabej jakości białko, parówki i jakieś inne dyrdymaly. Szamaj więcej mięsa, wołowina jest dość kaloryczna. Tak jak ktoś pisał wyżej, spróbować jeść lepsze jakościowo jedzenie. Zamiast batoników jedz orzechy, jakieś pestki slonecznika. Może coś pomoże :)
@beefislife: Nie to mam na myśli.
Kolega je już 3,7k i waży 65kg. Nawet przy zarąbistym metabolizmie powinno to pokrywać zapotrzebowanie z nadwyżką, dlatego nie szukałbym tu problemu.
Bardziej skłaniałbym się w kierunku, tak jak pisałeś, witamin i mikroelementów, dorzucił jakieś naturalne jedzenie: warzywa i trochę owoców.
Kreatyna, tak jak piszesz, nie zbuduje mięsa(w zauważalnych ilościach) bez nadwyżki, ale jeżeli problemem nie jest ilość kalorii może dać organizmowi bodziec, a na
@Hoggie: tarczycy nie badałem nigdy, nawet zastanawiałem się nad tym przed pójściem na siłownię, ale skoro ćwiczyłem z efektami, no to stwierdziłem, że nie trzeba
cardio nie robię