Wpis z mikrobloga

Mirasy!

Mamy Konkurs! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio dużo słyszymy o otyłości po zimie!
Wychodzimy na przeciw problemowi!

Lekarze zalecają nawet ponad 2,5l wody dziennie przy #redukcja
Dzięki nam macie możliwość zaspokojenia swoich potrzeb!
Stąd prawdziwa woda będąca królową wód, tak jak lew jest królem dżungli.

Ale każdy czasem ma trudne chwile...stąd 28 prawdziwych, opakowanych w sreberka antydepresantów!!!
Możesz zjeść sam, podzielić się z żoną, mężem bądź kochanką.


Szczególnie istotna sprawa gdy w około tyle smogu, trzeba jakoś umilać sobie życie...

Woda pomaga schudnąć, sreberka poprawiają humor, a no i po wodzie się nie tyje!!!

Polecane szczególnie dla #rowerowyrownik
Zawsze jak oglądamy Tour De Pologne to widzimy, że PRAWDZIWI, POWTARZAM PRAWDZIWI ZAWODNICY JEDZĄ BATONY.

Dobra to jak wystartować w tym konkursie?

Napiszcie dlaczego to wy powinniście dostać taki zestaw, najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona!
PS: Wysyłka na nasz koszt!

#cebuladeals #rozdajo #konkurs #silownia #slodycze #fitnessboners #heheszki #dieta

PS2: Nasz szef to też trochę śmieszek, możecie kliknąć mu tam łapkę w dół jak chcecie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=uo2q0iT18A4
goodkloo - Mirasy!

Mamy Konkurs! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio dużo słyszymy o otyłości ...

źródło: comment_PFIEokyIbxcLUSHn91DtvbvT9CR8KpUW.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@goodkloo: Bo dorosły człowiek składa się w 60% z wody (stąd przyda mi się 6 zgrzewek do picia) a pozostałe 40% u mnie stanowią słodycze więc ukochana kokosowa Princessa pasuje tu idealnie () Zwłaszcza dla strapionej sesją studentki (,)
  • Odpowiedz
@goodkloo: od kiedy tylko się urodziłem moim jednym marzeniem było docięcie na sopot. jednak życie nie układało się kolorowo, najpierw zmarł mi żółw, później ukradli mi woreczek kaszy jaglanej w podstawówce, ale ja się nie poddałem! postanowiłem coś źmienic. to co mi pomogło to fakt iż od lat piję muszynianke, która jest królową wód. nie tylko pozowoliła mi dociąć do procentu tkanki tłuszczowej na poziomie 5% ale jescze spowodowała, że wszytskie
  • Odpowiedz