Wpis z mikrobloga

Mircy,
Jestem z siebie mega dumna, więc #chwalesie
Dwa tygodnie temu rzuciłam pracę w korporacji z wielkiej czwórki, żeby spełnić swoje marzenia i zostać grafikiem komputerowym () kursy, które chce wpisać w CV zaczęłam już robić w zeszłym roku. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się zostać freelancerem lub załapać się do agencji marketingowej
Zostały mi jeszcze dwa tygodnie okresu wypowiedzenia i nie mogę się doczekać końca miesiąca (ʘʘ) Także pijcie ze mną kompot, bo już niedługo zamienię excela na photoshopa i illustratora ()
#korposwiat #korpo #pracbaza #grafikakomputerowa #grafika
Pobierz
źródło: comment_sM7t4yI5W9RPFqbFo7HclaNA1e6jTmaX.jpg
  • 99
@Medulla sam z siebie nie, ale sama jestem sobie winna :< niedobór żelaza objawia się np. poprzecznymi bruzdami na paznokciach, a ja jeszcze w międzyczasie na studniówkę zafundowałam sobie tipsy, czy tam jakieś żele i po nich miałam ultra cieniutką płytkę, która jeszcze przy tej anemii się fałdowała, no a jak zaczęła twardnieć to już taka nieładna. Na drugiej ręce to samo.
Nigdy więcej sztucznych paznokci ( ͡° ʖ̯ ͡
niedobór żelaza sprzed kilku lat i trwałe odkształcone paznokcie, co nie przeszkadza w wysyłaniu okejek ( ),


@skumbageliza: Ale się leczysz? Miałam pofałdowaną płytkę paznokcia, ale zdecydowanie mniej niż Ty i po kuracji żelazem mi się to wchłonęło, a użeram się z tym od lat - sensie ze złym wchłanianiem żelaza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kociorek no właśnie znowu zaczęłam brać tabletki z żelazem :) ale być może to nie to :D
Jejku, nie spodziewałam się, że zniekształcony paznokieć może wywołać takie poruszenie :D może nawet dzięki Mirkom pozbędę się tego problemu raz na zawsze ;D