Wpis z mikrobloga

Mircy,
Jestem z siebie mega dumna, więc #chwalesie
Dwa tygodnie temu rzuciłam pracę w korporacji z wielkiej czwórki, żeby spełnić swoje marzenia i zostać grafikiem komputerowym () kursy, które chce wpisać w CV zaczęłam już robić w zeszłym roku. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się zostać freelancerem lub załapać się do agencji marketingowej
Zostały mi jeszcze dwa tygodnie okresu wypowiedzenia i nie mogę się doczekać końca miesiąca (ʘʘ) Także pijcie ze mną kompot, bo już niedługo zamienię excela na photoshopa i illustratora ()
#korposwiat #korpo #pracbaza #grafikakomputerowa #grafika
skumbageliza - Mircy,
Jestem z siebie mega dumna, więc #chwalesie 
Dwa tygodnie temu ...

źródło: comment_sM7t4yI5W9RPFqbFo7HclaNA1e6jTmaX.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
nie #!$%@?, nieduże agencje reklamowe/graficzne na początek łykną bez większego doświadczenia byle coś ogarniać, znać obsługę programów i mieć jakąkolwiek umiejętność przekładania pomysłu na grafikę, a tam jest taki przerób że doświadczenie szybko rośnie
@skumbageliza: jeśli nie będziesz miała ciśnienia... omijaj wyżej wymienione małe agencje bo będziesz gnić robiąc grafiki na fejsa albo plakat dni ziemniaka
  • Odpowiedz
  • 2
@skumbageliza hej, studentka 4 roku anglistyki here. Od dawna marzyłam żeby robić coś że sztuką ogólnie pojętą ale jakoś nie miałam odwagi i nie wiedziałam co, teraz jestem w trakcie kursu grafiki komputerowej, próbuje robić coś do portfolio i też marzę o tym żeby w tym kierunku pójść tylko nie mam odwagi rzucić studiów, żeby oddać się temu w pełni.
Trzymam kciuki cumpelo :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Achaa jeśli chodzi o kursy, to robiłam kursy photoshopa i illustratora w akademii fotografii, świetne, jeśli chodzi o naukę obsługi programów ;) tak to masowo oglądam video na YT. sprzętu niestety nie mam porządnego,tzn mam komputer typowo gamingowy, ale monitor, który nam jest nienajlepszy do grafiki. Najbardziej bym chciała pracować na Microsoft surface albo na retinie :)
  • Odpowiedz
@Wynoszony: a może chcesz pokazać swoje portfolio? Pytam bo czasami rozmyślam sobie o pracy w grafice, czy czymś w tym stylu. I chciałabym zobaczyć jaki jest poziom takich przeciętnych osób, które na tum zarabiają i jak obszerne maja portfolio.
  • Odpowiedz
@sonep: pracuje w normalnej firmie jako firmowy grafik. Ciezko powiedziec, zaczalem bawic sie z grafiką od 16 roku zycia, tak mniej wiecej. Jak mialem 19 to byly juz pierwsze bardziej powazne zleceni.

D od dobry, Dobry Grafik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz