Wpis z mikrobloga

Swego czasu zamieszczałem wpisy odnośnie przygód Chadów bo mam bardzo dużo takich znajomych i sam już się w swoim życiu wybawiłem, oczywiście nikt nie wierzył w takie sytuacje jak opisywałem. Wykopki były wielce zdziwione na tagu blackpill co kobiety potrafią odwalać. Było wielkie zdziwienie, zarzucanie mitomanii i niedowierzanie jak opisywałem historie o lasce co zrobiła 7 lodów na jednej imprezie w tym mi( ͡° ͜ʖ ͡°) albo o Czeszce co ją busem do polski zabraliśmy w kilku chłopa ofc za jej zgodą czy o lasce co zawinęła z nami z rynku na apartament i wpadł po nią chłop po wszystkim, takich historii miałem ze swoją grupą multum nie licząc zwykłego wyrwania czy zapraszania div na apartament.

Dobrze pamiętam jak wykopki pisały, że takie rzeczy są niemożliwe, a tu proszę p0lka dokładnie pokazała jak to wygląda. Pojechała sobie z 5cioma ciapatymi motorem na chatę( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz też powiecie, że kobiety nie odpierdzielają takich akcji, że to nie możliwe i brzmi jak bajka???

Ciapak, murzyn czy enrique zgwałci, wydmucha i zostawi albo jak w tym przypadku zabije. Chad także wydmucha i zostawi...

a Ty??

Ty koleżko będziesz po nią jechał autem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i po jej 30stce się z nią żenił, jako nr x-xx i to oczywiście w najlepszym wypadku.

Poznałem sporo kobiet które dawały dupy kolorowym oraz chadom, większość lasek nie nabija swych przebiegów w związkach tylko właśnie w takich sytuacjach

Wiecie jak to później wygląda ?

Później przychodzi spokojny nieświadomy chłopak i wiąże się z taką, a w moim roczniku to często i śluby biorą. Chłop sam nie wierzy, że jego kobieta mogła odwalać takie akcje, pewnie sobie myśli, że coś tam się "wybawiła", ale w życiu nie przychodzą mu na myśl takie patologie.

Taki wasz los??

Nie dawajcie sobie w kaszę dmuchać przez szoniska Panowie i pamiętajcie o tym

#anastazjazgrecji #blackpill #p0lka
  • 28
@Noc-Kruka: a z takich ciekawszych historii to ja się podzielę tym, że raz znajomość zawiązana pod nocnym z jedną panną zakończyła się miłym pettingiem w jakiejś alejce z jej inicjatywy. No ciężko mi by się było #!$%@?ć do szaleństw żony z przeszłości jak sam odjebywałem różne akcje.
Nie brzydzisz się siebie?


@AshtarPL: Anon #!$%@?.

To tak wyglądało zawsze. To co pokazują w bajkach Disneya to bullshit i tak, twoi pradziadkowie najpewniej też odjebywali różne akcje. Może poza seksem waginalnym, bo ciąża, ale jak mówi staropolskie przysłowie: środek dupy najlepszym środkiem anty.

Źle zrozumiałeś sentencje, po prostu nie traktujcie tych kobiet jako swoje przyszłe żony czy poważne partnerki bo jak widać nie warto.


@Noc-Kruka: Tak patrząc to
Może hipokryzja? Możliwe, ale tak to po prostu działa niestety ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Noc-Kruka: Raczej imprint kulturowy. Szansa na to, że laska:

a) jest zdrowa psychicznie,
b) nie ma historii,
c) jest jako-tako atrakcyjna,

jest zerowa. Podobnie chłopy - większość ma przygody, ale nie ma grupek na fejsie gdzie się nimi chwali.

Więc sorry, ale niższe wymagania, albo nie znajdziesz niedoświadczonej żony.
@RyouNarushima: Historia z policjantem ahh, pamiętam do dziś, kolego to była historia w której to POLICJANT nie ja wszedł do nas na apartament i #!$%@?ł plaskacza koledze po czym zaczęli się bić na podłodze( ͡° ͜ʖ ͡°) Także nie wiem kto tu bad bojem był w tamtej sytuacji. Oczywiście pisałem, że skończyło się to sprawą sądową, to dłuższa historia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RyouNarushima: Usunąłem bo wylała się na mnie fala hejtu, ludzie mnie wyzywali i kazali wypier... z tymi historiami, także stwierdziłem, że usuwam skoro nalegają, jak widać Ty dalej to robisz więc po co mam kontynuować swoje historie.

Siedzę u Niemca, prowadzę firmę budowlaną w de tzw. Gewerbe aktualnie leże w łóżku i przeglądam wykop przed snem, jestem tu od 2013r jakoś?( ͡° ͜ʖ ͡°) Późnym porankiem pobudka
@pogromca_krasnali:

No ciężko mi by się było #!$%@?ć do szaleństw żony z przeszłości jak sam odjebywałem różne akcje.


Niestety kobiety wychodzą z tego samego założenia. Różnica jest taka, że w ich mózgu przyszły partner na całe życie = najlepsza możliwa opcja, jaką mogły kiedykolwiek poznać. Dlatego też nie porównują swoich możliwości, limitów i "zobowiązań" do standardowego chłopa, a do topowych kilku promili mężczyzn. Dlatego dla kobiet kilkadziesiąt partnerów w życiu to
Ty nie kreowałeś siebie na jakiegoś czada-badboya co naćpany jedną ręką pobił patrol policji i nic się nie stało potem? Bo pamiętam tylko, że poziomy mitomanii były straszliwe.

Odpowiedz


@RyouNarushima: Lata mijają, nicki się zmieniają, a ryju jak nie wierzył że ktokolwiek ma inne życie niż on to dalej nie wierzy. Wiadomix, jak ryju neetuje i nie rucha to pewnie wszyscy nie ruchają i neetują, a jak nie neetują to zarabiają
@Noc-Kruka: Taki czad przejmuje się falą hejtu? I po tym co piszesz tutaj to na tej budowie mieszasz cement.

@pogromca_krasnali Nie no bardziej prawdopodobne jest to, że czady-bogacze siedzą na wykopie o 1 w nocy na tagu dla przegrywów. I widzę, że mamy tutaj kolejnego milionera-czada wdającego się w nocne dyskusje z incelami. I pochwal się co robisz, że zarabiasz miliony i czyim multikontem jesteś.