Wpis z mikrobloga

Odebrałem auto z przeglądu i nie padłem na zawał - sukces.
Także jakby kogoś interesowało, to prezentuję listę pod tytułem:

kupiłem bmw e39 523i za 5500zł (jak się już potwierdziło całkiem dobrze zachowaną, nie zajechaną) - ile trzeba w nią wsadzić?

Lista robiona przez jeden z najlepszych serwisów BMW w Krakowie, także jest to dokładna, sumienna diagnoza i nie wszystko jest na już do roboty, najpilniejsze są elementy z kółkiem i krzyżykiem w drugiej kolejności. To co na różowo to zalecone do szukania zamienników lub regeneracji w przypadku przekładni.

A, ceny oczywiście za same części, kosztorys z robocizną dopiero się tworzy.
Jak się komuś nie chce liczyć ~5500 bez różowych pozycji - drugie tyle co zakup.
#motoryzacja #betafaszysty #bmw #e39 #mechanikasamochodowa
TypowyPolskiFaszysta - Odebrałem auto z przeglądu i nie padłem na zawał - sukces. 
T...

źródło: comment_4pDg6aEiQsC6ohGQuihkaFSwreKjHSpl.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TypowyPolskiFaszysta: Na samych częściach jebią cię średnio o 50% jakbyś kupował sam XDDDDD Jeszcze robota xDDD
Też mam wyższą klasę volvo 91 rok, w zawieszenie włożyłem 500zł silnik 700zł. W twoim przypadku może by ci się opłaciło to wszystko jakby miało dobrą blachę ale za 5k bmki ze zdrową blachą nie kupisz chyba że w chij po farcie. No ale niestety, dobra blacharka to dodatkowy koszt, stare dobre auta opłacają
  • Odpowiedz
@akwajuk21 no i wydatki wyjdą mi ~12k i będę miał dobrze utrzymaną e39. I to na raty, robiąc ją stopniowo z czasem i mając pewność co jest zrobione i na jakich częściach. To są wyłącznie standardowo eksploatacyjne rzeczy, nie ma tu nic wynikającego z zaniedbań/nieprawidłowej eksploatacji. Więc nie mając 12k na już w tej chwili, w pełni mnie satysfakcjonuje taka opcja.
  • Odpowiedz
@jonek_chlop_ze_wsi ale bierzesz pod uwagę ceny dobrej jakości części do bmw? Nie wiem, jeszcze nie weryfikowałem tych cen. Blacha jest taka sobie: klapa bagażnika, lewy przedni błotnik i progi(nie ma tragedii, raczej tylko oczyścić i zabezpieczyć) do ogarnięcia. Jak znajdę dobrego blacharza to się przejadę i wypytam o wycenę robocizny.
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: Ja tam dolewałem co 3-4 miesiące i nie narzekałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za to poprzednia była tak r-------a, że jeździłem jak jakimś dużym fiatem kołysząc kierownicą xD
  • Odpowiedz