Wpis z mikrobloga

Odebrałem auto z przeglądu i nie padłem na zawał - sukces.
Także jakby kogoś interesowało, to prezentuję listę pod tytułem:

kupiłem bmw e39 523i za 5500zł (jak się już potwierdziło całkiem dobrze zachowaną, nie zajechaną) - ile trzeba w nią wsadzić?

Lista robiona przez jeden z najlepszych serwisów BMW w Krakowie, także jest to dokładna, sumienna diagnoza i nie wszystko jest na już do roboty, najpilniejsze są elementy z kółkiem i krzyżykiem w drugiej kolejności. To co na różowo to zalecone do szukania zamienników lub regeneracji w przypadku przekładni.

A, ceny oczywiście za same części, kosztorys z robocizną dopiero się tworzy.
Jak się komuś nie chce liczyć ~5500 bez różowych pozycji - drugie tyle co zakup.
#motoryzacja #betafaszysty #bmw #e39 #mechanikasamochodowa
TypowyPolskiFaszysta - Odebrałem auto z przeglądu i nie padłem na zawał - sukces. 
T...

źródło: comment_4pDg6aEiQsC6ohGQuihkaFSwreKjHSpl.jpg

Pobierz
  • 60
@damian_co_dalej: dzie się chwalę, przedstawiam fakty.
Jak poruszyłem temat przekładni to gość mi zrobił 5min wykład na ten temat, że mają od tego zaufany zakład, z jakimi problemami się to wiąże, jak to próbują załatwić, i wyszło na to że jak najbardziej za 1500-1800 takie coś są w stanie ogarnąć.
w takich pieniądzach bym ten egzemplarz sprzedał w dobrym stanie.

@TypowyPolskiFaszysta: jak masz sprzedawać, to nie rób. Jak już robisz, to rób na lata i ciesz się tym autem jak najdłużej, bo to rewelacyjna fura ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam, gdybym nie wpadł w sidła nudnego nowego, rodzinnego kombi klasy D pewnie pomykałbym czymś podobnym, choć bardziej skłaniam się ku E38 (
@TypowyPolskiFaszysta: u mnie ostanio zrobili taką wycenę:
- wieszak wydechu przy skrzyni 160 zł + 30 zł + 25zł
- lewy mieszek półosi wewnętrzny - można sztukować opaskę - ale zestaw oryginalny koszt 250 zł
- Sworzeń wewnętrzny lewy przód 300 zł
- Tuleje wahaczy przód 200 zł
- luz na wahaczu prawy przód - 540 zł + Sworzeń 300 zł
- Hamulce tył 820 zł
- Uszczelka pokrywy zaworów -