Wpis z mikrobloga

@vlodar: Poza tym - są bardziej skrajni ludzie, którzy już samo nasienie uznają za organizm ludzki - i co - każdy mężczyzna jest ludobójcą? Bo przypominam, że nie musi wcale fapać, żeby w jego organizmie non stop powstawały nowe plemniki i obumierały stare. Jak mówię - tak działa biologia.
  • Odpowiedz
to uczucie, to uczucie, kiedy zakazami i nakazami zainteresowani są ci, których to nie dotyczy


@kawa-i-papierosy: Udajesz że nie rozumiesz prawda? Sam napisałeś "to uczucie, kiedy zakazami i nakazami zainteresowani są ci, których to nie dotyczy" Dziad trzymajacy tabiczkę na twoim zdjeciu logicznie reprezentuje dokladnie tę samą sytuacje w której Blumsztajn trzyma transparent "#!$%@? nie rodzę". TAK TO SOBIE WYMYŚLIŁEM I TAKI WLASNIE MA TO ZWIĄZEK ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@WOTANAZ:

no tak, po prostu wskazuje, że to nie jest argument, tylko błąd logiczny udający argument. gadaj sobie co chcesz o heroinie, w czechach posiadanie niewielkiej ilości nie jest przestępstwem. gadaj sobie co chcesz o homoseksualizmie, w krajach arabskich obcinają głowy. to że coś tam gdzieś tam nie mówi nam przecież nic o moralności czynu.


Co jedni uznają za moralne inni moga uznać za niemoralne. Kiedyś moralnie neutralne było np. niewolnictwo.
  • Odpowiedz
@kawa-i-papierosy: tak sobie czytam i wypunktuje kilka spraw

stosowaną w cywilizowanych krajach metodę antykoncepcji


dzień po, to nie metoda antykoncepcji. Antykoncepcja ma zapobiegać zapłodnieniu, tabletki dzień po działaja kiedy do zapłodnienia już doszło. To środek wczesnoporonny.

to uczucie, kiedy zakazami i nakazami zainteresowani są ci, których to nie dotyczy


no tak jest zazwyczaj.
Przeciwko dostępowi do broni są osoby, której broni w życiu nie trzymały.
Przeciwko marihuanie walczą osoby co w
  • Odpowiedz
dzień po, to nie metoda antykoncepcji. Antykoncepcja ma zapobiegać zapłodnieniu, tabletki dzień po działaja kiedy do zapłodnienia już doszło.


@_komentator_: bzdura. Doedukuj się. Choćby tu: https://portal.abczdrowie.pl/antykoncepcja-po-a-srodki-wczesnoporonne

ale nie lubię obłudy, demagogi i manipulacji.


@_komentator_: a ja nie lubię głupoty. Skoro nie lubisz obłudy i manipulacji, a piszesz takie bzdury, to musi to być więc głupota. Przykro mi.

To mówię ja, prawak.


@_komentator_: czemu mnie to nie dziwi.
  • Odpowiedz
jego akurat to bardzo mocno dotyczy: ma zapewne córki a może nawet i wnuczki, i nie chce aby sie demoralizowały jako przyszłe matki, kluczowe w tym transparencie jest określenie "przyszłe matki" - kto tak patrzy na kobiety, które go w życiu otaczaja, zawsze bedzie pełen szacunku dla nich.
  • Odpowiedz
jego akurat to bardzo mocno dotyczy: ma zapewne córki a może nawet i wnuczki, i nie chce aby sie demoralizowały jako przyszłe matki, kluczowe w tym transparencie jest określenie "przyszłe matki" - kto tak patrzy na kobiety, które go w życiu otaczaja, zawsze bedzie pełen szacunku dla nich.


@erwinkapiszka: oczywiście, więc niech wychowa je tak, by nie używały ellaone. Ale to nie znaczy, że każdy musi się zgadzać z jego metodami
  • Odpowiedz
Płaczesz podczas polucji nocnych? Przekłuwasz prezerwatywy? Tak czy nie? Bo to daje efekt taki sam jak tabletki 72 po.

@kawa-i-papierosy:

Poza tym - są bardziej skrajni ludzie, którzy już samo nasienie uznają za organizm ludzki - i co - każdy mężczyzna jest ludobójcą?

@Mr--A-Veed:

Tak jak mówię, nie róbcie #!$%@? z logiki. Po pierwsze to co robi natura, to jest to niezależne od człowieka więc nie jest to wina człowieka.
  • Odpowiedz
@WOTANAZ: poczytaj trochę o tym, jak dochodzi do zapłodnienia i dopiero później się wypowiadaj.EllaOne ZAPOBIEGA ciąży, ale już istniejącej nie przerywa. Twój argument o zarodku, moralności, zabijaniu nie ma więc tutaj zastosowania.

Kolega @kawa-i-papierosy ma rację w swoim wpisie - największe zainteresowanie tym tematem jest wśród tych, których sytuacja nie dotyczy i którzy nie wiedzą, how into sex.
  • Odpowiedz
@kawa-i-papierosy: facet ma jednakowoż prawo do wypowiedzi, do manifestacji, do wolności słowa. Komentowanie takich wystąpień jak to świadczy w ogóle o niskim poziomie komentującego jako człowieka. Czy poddajesz w wątpliwość jego prawa do swobody wypowiedzi? Gdzie on twierdzi, że każdy musi się z nim zgadzać. Dopowiadasz sobie. To słabość charakteru z twojej strony. Ja tam widzę jedynie "protestujemy" - do tego na szczęście póki co w Rzeczypospolitej ma prawo każdy.
  • Odpowiedz
@kawa-i-papierosy: po co są protesty przeciwko wojny w Syrii? przecież to nas nie dotyczy, tylko syryjczyków. po co aktywiści protestują przeciwko znęcaniu się nad zwierzętami? przecież to nas nie dotyczy, tylko zwierząt. czy może to jest tak, że protestujemy przeciw, albo za czymś bo tak nam każe nasz światopogląd i przekonania? widzę, że Ci najbardziej postępowi obrońcy demokracji, wielcy obywatele świata mają ogromy problem z wolnością wyrażania przez innych poglądów, no
  • Odpowiedz
czyli legalizację heroiny też popierasz?


@WOTANAZ: Jak najbardziej. Kto chce ten obecnie i tak ją dostanie, w czym problem?

Co do samej pigułki, już raz mi prawdopodobnie uratowała dupę bo mógłbym zostać ojcem.
  • Odpowiedz
@kawa-i-papierosy: Z tego co mi wiadomo, każdy ma prawo do demonstracji czego tam mu się podoba - ot taka zasada w demokratycznym kraju (mówimy o legalnych manifach itd). A czy on coś na ten temat wie ?! Nie mnie to oceniać. Zabronić mu nie możesz trzymania i głoszenia ichniejszych postulatów. Każdy z nas domaga się prawa do wolności etc. ale kiedy drugi korzysta z to już zaczyna to niektórym przeszkadzać.
  • Odpowiedz
ale kiedy drugi korzysta z to już zaczyna to niektórym przeszkadzać.


@Nied: Na tym też polega wolność słowa drogi Mirku. Możesz głosić swoje poglądy, w tym także krytykować głoszenie poglądów innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz