Wpis z mikrobloga

znaczy nie można być przeciwko czemuś dopóki się nie skończy 18 lat? to chciałeś powiedzieć?


@WOTANAZ: nie, chciałem powiedzieć, że dzieci, które padają ofiarami pedofilów, często są nieświadome tego, co się z nimi dzieje i co to w ogóle pedofilia jest.

Natomiast osoby, które są przeciwko używaniu tabletek antykoncepcji awaryjnej, powinny ich po prostu nie używać, a nie narzucać swój światopogląd tym, którzy takich tabletek używać chcą (czyli z reguły osobom
@kawa-i-papierosy: HOHOH HEHE PRAWAK
czyli legalizację heroiny też popierasz? bierzesz pod uwagę, że tabletka może doprowadzić do śmierci zarodka, czyli INNEGO organizmu niż matka?

zresztą #!$%@? mnie obchodzi twoje zdanie, nabijam się tylko z ,,gwałtu na logice" pt. ,,nie możesz być przeciw czemuś, co cię nie dotyczy", a twoja odpowiedź

nie, chciałem powiedzieć, że dzieci, które padają ofiarami pedofilów, często są nieświadome tego, co się z nimi dzieje i co to
czyli legalizację heroiny też popierasz? bierzesz pod uwagę, że tabletka może doprowadzić do śmierci zarodka, czyli INNEGO organizmu niż matka?


@WOTANAZ: nie może. tabletka uniemożliwa zagnieżdżenie się plemnika w komórce jajowej. nie powoduje "obumierania" czegokolwiek. dokształć się, zanim zabierzesz głos. na receptę kupisz tabletkę ANTYKONCEPCYJNĄ, nie wczesnoporonną.

zresztą #!$%@? mnie obchodzi twoje zdanie


@WOTANAZ: logika tez.

to jakiś bełkot nie na temat, co tylko dodaje humoru


@WOTANAZ: proszę bardzo,
@WOTANAZ: nie może. tabletka uniemożliwa zagnieżdżenie się plemnika w komórce jajowej. nie powoduje "obumierania" czegokolwiek, tylko powstrzymuje menstruację. dokształć się, zanim zabierzesz głos. na receptę kupisz tabletkę ANTYKONCEPCYJNĄ, nie wczesnoporonną.


o lol, ale wrzuciłbyś chociaż nazwę preparatu w google zanim zaczniesz się wypowiadać

@WOTANAZ: sugerujesz, że tabletka 72 po jest uzależniająca, i żeby zaopatrywać się w nie, tenże nałóg zmusza kobiety do prostytucji, wpadania w długi, okradania najbliższych i innych
@WOTANAZ w jaki sposób tabletka dzień po szkodzi zdrowiu? Tak jak heroina? Oczywiście, że możesz manipulować moja wypowiedzią. Nie zmienia to jednak faktu ze piszesz bzdury próbując zrownywac stosowaną w cywilizowanych krajach metodę antykoncepcji do śmiertelnie uzalezniajacego narkotyku, który zwykle oprócz cpuna niszczy jego najbliższych. Szkoda strzepic na ciebie ryja.
to uczucie, kiedy zakazami i nakazami zainteresowani są ci, których to nie dotyczy


@kawa-i-papierosy: #!$%@?ąc od pana z tabliczką i jego poglądów na temat antykoncepcji postkoitalnej, każda (de)regulacja w prawie ma pośredni wpływ na życie jednostki w społeczeństwie.
Np. właścicielowi przygranicznej kliniki aborcyjnej na Słowacji opłaca się lobbować za maksymalnie możliwym ograniczeniem antykoncepcji w Polsce.