Wpis z mikrobloga

@spudromis: Stwierdziłem że napisze tutaj swoje zdanie, nie mam zamiaru tutaj nic nikomu tłumaczyć. Po prostu jest tu masa ludzi szydzących sobie z protestujących na zdjęciu, a ich zachowanie ma sens. Natomiast argumenty ludzi przeciwko tym tabletkom są w wielu przypadkach mało przekonujące
  • Odpowiedz
@lavinka:

Ellaone ma działanie wczesnoporonne również.


Co? Gdzie to jest napisane na tej ulotce, na którą się powołujesz? Ja znalazłam tam tylko
  • Odpowiedz
biznes aborcyjny kwitnie


@maciejmaximus: heh, zakażmy pigułki po i ludzie nagle przestaną się grzmocić dzięki czemu nie będzie aborcji.

Ludzie mając świadomość że takie coś istnieje mogą uważać że s--s jest TYLKO źródłem przyjemności, co depcze tą sferę człowieczeństwa. Zamiast odpowiedzialnego i rozsądnego podejścia do tej sfery, mamy dzięki takim środkom postępujące zbydlęcenie i odczłowieczenie tej istotnej części życia ludzkiego


@maciejmaximus: Przypomniał mi się ten motyw chrześcijańskich piżam
  • Odpowiedz
@srsly_meh: Ja nie mówię że jak czegoś zakażesz to nagle BUM! świat jest piękny i idealny chodzi o to jaki kierunek obierasz. Jak już powiedziałem w Wielkiej Brytanii obrano kierunek "nowoczesny" efekt masz w statystykach, chyba na Węgrzech poszli w drugą stronę, nie "postępowe" wychowanie seksualne tylko wychowanie do życia w rodzinie z którego u nas również się postępowcy śmieją. Efekt taki że liczba aborcji spadła, ponieważ uczymy ludzi odpowiedzialności.
  • Odpowiedz