Wpis z mikrobloga

@veranoo: Bo sam nie lubię jak ktoś przychodzi pod wpis i wypisuje głupie rzeczy nic nie wnoszące do dyskusji. Nie ja wyszukuję zleceń tylko mój znajomy, mi to nie robi różnicy co klient chce tylko czy płaci chociaż też mi się to nie podobało z początku, że robi jakiś pseudoprzetarg z którego nikt tak naprawdę nie ma korzyści. Jak koduję to tylko dla siebie bo nie mam na tyle umiejętności
  • Odpowiedz
Sprawdzałeś pan jak wyglądają konkurencyjne strony? Jak wygląda strona algidy i innych tego typu firm. Od tego powinieneś zacząć by mieć rozeznanie.

PS: Jednak strona algidy jest w twoim stylu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SuchyArbuz: Daj więcej bieli, podsuwaj od siebie poszczegolne sekcje strony, tak żeby było wiecej przestrzeni. Koloru uzyj tylko jako akcentu. Wyrzuc kolor z tych kolorowych apli i daj 1px obrysu w szarosciach aby je poodzielac. Moze pomysl nad innym odcieniem niebieskiego, ten wydaje sie zbyt powazny. Takie tam moje sugestie.
  • Odpowiedz
@LordDarthVader: ( ͡° ʖ̯ ͡°), nie chcę właśnie żeby było n------e jak u nich i ma być flatdesign, dlatego zapytałem się poważnie co tutaj zmienić żeby zrobiło się luźniej i już wiem że robię wszystko od nowa :v
  • Odpowiedz
@Kierownikdzialuzycie000: Nie płacą mi na tyle żebym się zastanawiał nad marketingiem, koleś jest januszem to dostanie projekt jaki janusz by mu zrobił. SEO później też robimy takie za jakie zapłaci klient, wiadomo że za kilkaset złotych które musimy między sobą podzielić, (bo w tym przypadku robię tylko szablon) nie dostanie fajerwerków.
  • Odpowiedz
>Od dzisiaj rana do jutra wieczora mam czas żeby wyskrobać jakiś ogólny zamysł na to. Koleś wybrał sobie trzy >>firemki i ta która zrobi do jutra najładniejszy wg. jego wytycznych szablon to ta otrzyma zlecenie.


@SuchyArbuz: sugerowalbym zostawic ten projekt w spokoju innym "firmom" - takie pomysly na wspolprace, to zapowiedz duzych problemow, od specyfikacji, przez zamowienie, wykonanie odbior do samej zaplaty. Zadne pieniadze nie sa warte uzerania sie z
  • Odpowiedz
Nie płacą mi na tyle żebym się zastanawiał nad marketingiem, koleś jest januszem to dostanie projekt jaki janusz by mu zrobił.


@SuchyArbuz: odnoszę wrażenie, że zupełnie nie masz pojęcia, co robisz. Jako projektant szablonu siłą rzeczy jesteś od tego, by się zastanawiać nad marketingiem. Bo, jak zauważył @Kierownikdzialuzycie000 inaczej ta strona powinna wyglądać, jeśli będzie kierowana bezpośrednio do klientów końcowych, a inaczej, jeśli ma przekonać do współpracy właścicieli lokali.
  • Odpowiedz
@Majku_: Masz rację, zadbałbym o takie szczegóły jeżeli współpracowałbym z poważnym klientem, gość chce śmieszną stronę za śmieszne pieniądze, w tym przypadku SEO i marketing nie jest na mojej głowie. Jeżeli odrzuci to trudno, jak już wspomniałem to tylko dorabianie groszy na boku gdzie przy okazji mogę zabić nudę.
  • Odpowiedz
Masz rację, zadbałbym o takie szczegóły jeżeli współpracowałbym z poważnym klientem, gość chce śmieszną stronę za śmieszne pieniądze,


@SuchyArbuz: jak cos robic, to robic porzadnie od A do Z, albo w ogole. Zrobisz lipnie, to pozniej bedzie wisiec i zle rzutowac na przyszlosc. Jak robisz slabo, bo "slabo placa", to wchodzi to w nawyk i jak zaczna lepiej placic (o ile beda przy takim podejsciu) to tez bedziesz slabo robic.
  • Odpowiedz