Wpis z mikrobloga

Szukanie pracy w Polsce to jest jakies nieporozumienie...Wrocilem poltora miesiaca temu z Uk i szukalem na poczatek pracy jako kierowca, teraz rozszerzylem to o pomoc mechanika, magazyniera, sprzedawcy itp. Jak ktos jest chetny opowiem z jakimi ofertami i stawkami (na rozmowie juz) sie spotykam. Bo jak wiadomo przez telefon i na ogloszniu to od Janusza stawek placowych nie wydebisz.

P.S. Marzec to chyba dobry powrot do #uk?

#januszebiznesu #praca #bezrobocie
zeusik - Szukanie pracy w Polsce to jest jakies nieporozumienie...Wrocilem poltora mi...

źródło: comment_BLEkyK5wckEQKgiYnv0BKtuH5ZQgrOQw.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zeusik: Próbowałeś w administracji rządowej? Zatrudniają nawet bez doświadczenia w zawodzie, daja dużą kasę na sam początek, a w dodatku bardzo im zależy na tym, by ludzie wracali do Ojczyzny! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@plackojad: @Darkst: @Lanza: @Lanza: @plackojad: Pierwsze Cv przez internet wysłałem 14 stycznia. Do dziś przez internet wysłałem 28 sztuk. Byłem na 6-ciu rozmowach z ogłoszeń. Sam szukałem pracy nie tylko wysyłając Cv ale też telefonicznie odpowiadając na ogloszenie.
Szukam pracy w szczegolnosci by byc codziennie w domu. W oczy gryzie brak podawanych stawek. Zaczynamy

1. Firma hurtownia spozywcza. Praca od 5 do 13. Kierowca ciezarowki , jak zjedzie sie z trasy to pomoc na magazynie.
2300brutto + 1000 brutto premi. Jezeli ta premia bedzie. Przy max premii na reke 2300. Znosnie, ale nie oddzwonili po rozmowie.Ilosc punktow zrzutowych
  • Odpowiedz
@plackojad: Niby mozna zrobic jedno koło w tygodniu. Wt-Czw i masz do wtorku wolne, albo Pt-Ndz i do piatku wolne. Ale nawet na zdrowy rozum. Wtorek popoludniu wyjazd spanie na siedzeniach , jazda noca i potem jeszcze powrot z Londynu. Tez noca przez Niemcy. Oj...
  • Odpowiedz
A...zapomnialem dodac ze drugie tyle Cv wyslalem na Pracuj.pl klikajac Aplikuj. I aplikowalem doslownie w kazda oferte z ktora moglbym sobie poradzic, sprzedawca EuroAgdRtv, jakies Rossmanny, gdzies do kina, na przedstawicieli handlowych. Z tych ofert Zero NULL nawet ani telefonu, maila zwrotnego.
Rekrutacje ukryte , oferujemy atraktyjne wynagrodzenie. Norma w Polsce.
Dostawalem tez oferty od niemieckich pracodawcow, angielskich gdzies okolice Manchesteru. Pierwsze slowa jakie padaja w mailach to Oferujemy tyle i tyle
  • Odpowiedz
@Darkst: tesknota za domem, rodzina, znajomymi. Bylem tez zmeczony. Jak robot praca-pokoj. Bo domem tego bym nie nazwal. Zaczelo mnie wszystko wkurzac. Jeszcze moze uda mi sie wrocic do Uk, ale ugadac system 3tyg/3tyg. Pracowalem przez agencje. Moze uda mi sie znalezc drugiego drajvera dla agencji i bede mogl tak krazyc. Pomysle. A Ty siedzisz w Uk?

Na stawki nie narzekalem. Anglia to raj dla kierowcow, maly kraj wiec codziennie
  • Odpowiedz
@zeusik: próbuj do Niemiec, pracowałem na magazynie odbierałem towary od kierowców z różnych krajów i praktycznie zerowym niemieckim. Tylko podstawowe komendy ja, good, danke, tschus a zarabiali całkiem dobrze
  • Odpowiedz
@zeusik: pracowałeś jako kierowca w uk tak? Ile zarabiałeś z ciekawości? Chce wyjechać jako kierowca do uk właśnie w przyszlosci tylko trochę doświadczenia w pl złapie.
  • Odpowiedz