Wpis z mikrobloga

@Pavello: nikt za darmo tego nie będzie przechowywał, chyba że chcesz pokryć charytatywnie koszty magazynowania. A jak nie to albo leży, albo wyrzucają, albo bierzesz do siebie.
btw co z tego że noże? co za różnica czy nóż, widelec czy obrazek ze św Krzysztofem?
@Pavello: wiesz do jakiego szpitala zostal zabrany? dobrze postepujesz to, ze jest bezdomny nie oznacza, ze mozna od razu kogos traktowac jak smiecia. jezeli nie wiesz jaki szpital, sprobuj podzwonic, wyjasnic kiedy byl zabrany, co sie stalo. moze szpital przekaze mu te informacje, a ma jakiegos kolege, ktory te rzeczy odbierze.
@Pavello: rozumiem, ze nie udzielaja informacji nt. stanu zdrowia, ale probowales przekazac, ze masz jego rzeczy i czy moga sie go zapytac co masz z nimi zrobic? duzy jest ten wozek? dziwi mnie troche, ze tego nie zabrali do karetki. jak kiedys wzywalam karetke i przekazalam ratownikom, ze jest rower i jakies inne #!$%@? poszkodowanego to wpakowali to do karetki i zabrali. zreszta szpitale chyba maja przechowalnie, wiec moze zapytaj sie
@tahti: pewnie, w ogole to nie wiem po co bezdomnego karetka zabiera. takich ludzi od razu na smietnik. jaka jest roznica miedzy rzeczami bezdomnego, a zwyklego czlowieka? jezeli ja mialabym wypadek i trafila do szpitala, to bylabym wdzieczna, ze ktos zainteresowal sie moimi rzeczami, a nie jak proponuja wyzej #!$%@? je na smietnik. jak zemdlejesz na ulicy to zabieraja rzeczy do karetki, a nie wypieprzaja na smietnik.
@Luks_x: Personalnie to ja doświadczam meneliady w szpitalach na codzień, polecam, perspektywa z pro-menelskiej szybko się odmienia, szczególnie jak jeden z drugim ci #!$%@? za chęć pomocy, a jak nie może #!$%@?ć to zwyzywa rodzinę trzy pokolenia wstecz. ;) Co innego zabrać do karetki rzeczy normalnego człowieka, a co innego zbierać śmieci bezdomnego, które śmierdzą nawet przez dwa worki i wyłazi z nich robactwo.

I #!$%@? mnie strzela, gdy normalny, pracujący
No i msciwy nie jestem, ale życzę zebrania odpowiednich doświadczeń życiowych. Najlepiej doświadczyć personalnie.

@Luks_x: >
No to nie dość, że jesteś mięciutkim frajerem, który myśli że bezdomni to biedne ofiary życia i innych ludzi (a nie żule, penery i ostatnia patologia z wyboru) to do tego zwykłym matołem. Żeby być "mściwym" musiałbyś się za coś mścić - czyli ja bym musiał zrobić ci jakąś krzywdę, żebyś w ramach zemsty życzył
@trapped różnica jest taka, że w dzisiejszych czasach każdy może skorzystać ze schroniska lub domów pomocy jednak ćpunom i pijakom się nie chce bo nie można ćpać i chlać, a do tego, o zgrozo w niektórych takich przybytkach to jeszcze trzeba dbać o porządek albo pomagać np. na kuchni albo stołówce! Takie bestialstwo!