Wpis z mikrobloga

Tak mnie naszło na rozkminy bajkowe, pamiętacie zapewne, wujka kaczora Donalda,
słynnego sknerusa Mckwacza? Co miał wielki skarbiec i pływał w tej całej forsie niczym Smaug?
Przeczytałam dziś, że jego majątek oszacowano na ponad 40 miliardów, i to wszystko zdobył własnymi rękoma,
kopal złoto w Klondike, a potem inwestował czy inne Amber Gold założył...

No i ma takiego bratanka, obiboka, wiecznie bezrobotnego Donka, który obija się z pracy do pracy,
ciągle ma rachunki do zapłacenia, a na dodatek trójkę bachorów na utrzymaniu (NIE SWOICH! Patologiczna siostra mu je podrzuciła, a sama poszła w #!$%@?, wiem bo kiedyś było drzewo genealogiczne do wyklejenia w gazetce xD)

W realnym świecie to taki McKwacz obsadził by takiego obiboka na wygodnej posadce w jakiejś radzie zarządczej swojej spółki,dałby mu wysokie stanowisko i pensję...( ͜͡ʖ ͡€)

Ale nie sknerus( ͡º ͜ʖ͡º) On ma ZASADY, nic za darmo, do wszystkiego trzeba dojść własnymi rękoma itp. itd. I kisi ten majątek większy niż Bill Gates, tymczasem sam nie ma żadnych dzieci i spadkobierców, jedynym spadkobiercą jest właśnie Donald...

Czyli ten biedak jakby nie było czeka na śmierć starego grzyba ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mogli by zrobić w komiksie jakiś plot twist, że chce go Donek zlikwidować, np. wynająć Magikę De Czar, żeby zrobiła trutkę, żeby położyć łapę na kasie czy coś...( )

Przypomniało mi się ze Donald ma jeszcze jakiegoś grubego kuzyna z wioski, niejaki Gęgul Gęg co mieszka z Babcią Kaczką, jeszcze większy tępak niż Donek, to mógłby być rywal do wyścigu o $$

Zrobiła by się niezła Moda na sukces

Ech, człowiek by pooglądał Kacze opowieści((oo))

#kaczordonald #bajki #kreskowki #kaczordonaldzawszesmieszne #komiks #komiksy
tunia86 - Tak mnie naszło na rozkminy bajkowe, pamiętacie zapewne, wujka kaczora Dona...

źródło: comment_6U7rXsTR0esHdJHOweBWQPx2qYxyHV4L.jpg

Pobierz
  • 60
@Frollo: A, tego nie wiedziałam:) Czyli Donek jest pretendentem jedynym.

A co do tej siorki to takie info było na wiki:

"W 1942 roku, po jednym z żartów siostrzeńców (po którym ich ojciec trafił do szpitala), tymczasowo oddała chłopców pod opiekę bratu, po czym nie pojawiła się już nigdy więcej. W końcu Donald oficjalnie adoptował chłopców, stając się ich prawnym opiekunem. Przyczyna zniknięcia Kaczki Delli jest nieznana, najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem wydaje
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@tunia86: btw: kiedyś, w dzieciństwie oglądałem (chyba) Looney Tunes i tam był odcinek (chyba) z myszką, która tłumaczyła zasady popytu i podaży. Było to wytłumaczone w tak przystępny sposób, że mając te 5 czy 6 lat wszytko zrozumiałem. To był piękny początek mojego bycia wielkim zwolennikiem wolnego rynku. Jak mi ktoś znajdzie to odcinek to w plusach wynagrodzę.