Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mirony, mam trzy pytania:
1. Czy są na wykopie NEET-y (not in education, employment or training) z prawdziwego zdarzenia? Cały czas pod tagami dla przegrywów jacyś studenci AGH czy dziewczyny wrzucające memy o depresji, a ja chcę prawdziwych neet-ów. Jeśli tacy ludzie istnieją, to kilka z nich musi tu być.
2. Ilu jest tu ludzi w stylu @synbozy7?
3. Czy są tutaj jacyś ludzie studiujący tzw. gównokierunki, rzeczy humanistyczne, czy w gruncie rzeczy obecnie nawet prawo (duża nadpodaż prawników)? Na wszystkich portalach dla przegrywów (4chan, reddit, wykop itp) ludzie studiują Computer Science albo coś z bardziej matematycznych STEM. Nie widziałem na tych stronach przegrywa humanisty, a w rzeczywistości takowych spotkałem.

#przegryw #tfwnogf #tfwnobf #depresja #stulejacontent #nihilizm #hikkimori #neet #feels #gownowpis #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witam mirony, mam trzy pytania:
1....

źródło: comment_I57Uj1XVP2jnchuTNQJ3QTF1CPC4d8KN.jpg

Pobierz

Znasz jakiegoś, bądź sam jesteś NEET-em?

  • Tak 61.8% (107)
  • Nie 38.2% (66)

Oddanych głosów: 173

  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja byłem NEET od 02 do 10.2010 czyli przez 8 miesięcy. #!$%@? mnie z polibudy, pracy nie podjąłem żadnej. Podręcznikowy NEET w wieku 20 lat mieszkający u mamusi, bez żadnego dochodu. Od października wróciłem na polibudę, której i tak nie skończyłem ale jednak po drugiej wtopie od razu pracę znalazłem. Już nigdy nie byłem potem NEET.

W czasie NEET-owania głównie #!$%@?łem w #ogame i #wow, trochę melanżowałem z kumplami,
BezwzględnyBrowar: 1. no elo, jestem. NEET z Polski B od ok. 30 miechów. Ale to się zmieni już niedługo, bo jadę do DE a potem jak wrócę z eurosami to się wyniosę do dużego miasta.
2. Pewnie kilku jest, ale prędzej znajdziesz takich na kara.
3. Na pewno są.
@alicemeow: mame płaci za jedzenie, kasy na zachcianki nie wyciągam od nikogo, chodzę w starych ciuchach, komórkę ładuję raz na rok.
stary spierdoks: #!$%@? jestem taki neetem, że w Polsce w ogóle populacji jest takich co najwyżej kilkuset. Przypuszczam, że biję każdą wykopową #!$%@?ę. Choć faktem jest, że miałem w swoim życiu kilka epizodów pracy, w tym za granicą, mam wykształcenie i wiedzę na pewne tematy (nic związanego jakimiś it czy czymkolwiek politechnicznym, też mnie zastanawia skąd tu tylu ludzi z tych branży i gdzie jest reszta skoro jest ich większość) to
1. Czy są na wykopie NEET-y (not in education, employment or training) z prawdziwego zdarzenia? Cały czas pod tagami dla przegrywów jacyś studenci AGH czy dziewczyny wrzucające memy o depresji, a ja chcę prawdziwych neet-ów. Jeśli tacy ludzie istnieją, to kilka z nich musi tu być.

Tak, ja jestem chwilowo całkowity NEET. Jeśli nie liczyć zaocznej szkoły policealnej i pracy na 1/4, 1/2 etatu, pracy na cały etat przez 7 tygodni, to
@alicemeow: wiekszosc neetow polskich sie utrzymuje zyjac z rodzicami, ale na zachodzie wyglada to roznie, albo rodzice, albo np. w takich Wloszech czy USA mozesz spokojnie wyciagnac po 1k usd na miesiac jak jestes zdiagnozowany z autyzmem