Wpis z mikrobloga

Z tej całej dziennej afery szalenie nie podoba mi się to że ogromna część mirków walcząca o jakiś poziom tak naprawdę jedyne co robi to obraża innych, więc sama nie ma nic wspólnego z tym wymaganym przez siebie wyższym poziomem. Ktoś nie wrzuca super contentu? Bźdźągwa, intelektualne dno, #!$%@?, tępa dzida, dajesz raka, idź do psychologa. Super poziom bulwo. Szkoda że nie da się czarnolistować samego siebie bo takie wykopki musiałyby zacząć robienie porządku od zablokowania samego siebie.

Mam nadzieję że tym razem widać xC
  • 52
ogromna część mirków walcząca o jakiś poziom tak naprawdę jedyne co robi to obraża innych


@PyraPrzeznaczenia: a wiesz dlaczego czasem tak jest? Mode akceptują na portali ewidentnych trolli śmiecących tutaj. Nie ma opcji zgłoszenia "troll" nawet. #!$%@?ć się można. Człowiek zgłasza szkodnika dwudziesty raz, a potem jak kolejny raz widzi jego jątrzące wpisy, bez żadnej reakcji mode, to z bezsilności już tylko może od #!$%@? i #!$%@?ów powyzywać. Za szlam na
@czekoladowy_kundel

jest chyba trochę różnicy w niewrzucaniu wartościowych wpisów, a zaśmiecaniem całego mirko wzajemnym lizaniem się po tyłku

Pod względem tego że nie zamieszcza się ciekawych treści nie ma różnicy. Trochę beka jak krzyk robi ktoś kto wstawił przez 5 lat że 2 znaleziska, 30 wpisów i ostatni z nich był 3 miesiące temu. Nikt mu nie broni podnoszenia poziomu, a jego czepianie się jest trochę jakby marudził "już mam dość wpisów
@TaoHosts jak negatywnie to nie, to nawet fajnie jak ktoś po prostu negatywnie i kulturalnie się wyraził

Ale tych agresywnych komentarzy bylo naprawdę dużo, były takie jak pisałam we wpisie no i to jest dziwne jak wrzucasz sobie koty na wypok a ktoś pisze że jestem #!$%@? i mam iść do psychologa xd jak się człowiek naczyta takich krzykaczy to nie oszukujmy się nie jest to przyjemne :p
@PyraPrzeznaczenia: No ja bym Ci nie mówił byś szła do psychologa.

- Idź się #!$%@? powieś suko!

To jest dopiero pojazd no nie?

A tak na poważnie:

I tak wiele z was dostaje rykoszetem przez te #!$%@? atencjuszki co robią wirtualną gałę każdemu stulejmanowi, który chlapie do nich.

Ciekawe czy w niedługim czasie będzie podobna gównoburza jaka była z @jofridd (nie będę wołał jej obecnego konta :v).

Jak dla mnie, to
@TaoHosts no ogólnie takie pojazdy są nie na miejscu i w obliczu tego że walczy się o lepszy poziom wykopu, i też tak niezależnie od tego no bo czasem po prostu nie wypada

Już pomijając zgłaszanie to najważniejsze to dać sobie notatkę o kimś + czarnolisto żeby się potem znowu na niego nie natknąć ;p

A co do jofridd i gownoburzy to zapowiada się znowu na coś takiego? Chodzi znowu o nią
@PyraPrzeznaczenia: ludzie #!$%@?ą się głównie o nieotagowane wpisy. Mirko to mirko - każdy pisze co chce i trudno wymagać żeby pojawiały się tutaj same intelektualne rozprawy na poważne tematy, ale dzięki tagom można ukryć to czego się widzieć nie chce (w tym "rozmowy" tego kółka wzajemnej adoracji).
No ale "NOCNA NIE TAGUJ HEHE XDDD", "EJ NIETAGUJCIE ŻEBY DZIENNA MIAŁ BÓL DUPY XDDDD" przez co postronne osoby są zmuszane do oglądania tego
@PyraPrzeznaczenia: Ale po co bóldupić ( ͡° ͜ʖ ͡°) content na dziennej i spoza #gownowpis też zazwyczaj nie błyszczy intelektem. Tym bardziej żałosne jest robienie masy screenów, przeglądanie aktywności innych wykopków, robienie z tego jakichśtam grafik i wpis pokroju "eh patrzcie na tych ludzi hehehehehh", a potem wstawia post z żalami na anonimowych, że ma życie do dupy, nic mu się nie chce, ludzie gryzą i w
@Moderacja:

Jest mój wykop do oglądania tego co obserwujesz.

Zaobserwować to ja sobie mogę #motoryzacja czy #programowanie. Powiedz mi proszę, skąd miałbym dowiedzieć się o istnieniu #podrugiejstroniebajora, #unknownnews czy #oldpostmanstories? Tylko i wyłącznie przeglądając mirko mam szanse trafić na tego typu (interesujące mnie) tagi. Pomijam już "jednorazowe" tagi dla nagłych wydarzeń, które szybko powstają i równie szybko znikają - jak się o nich dowiedzieć z "mój wykop"?

@Belic:

Jak zczarnolistować wpis bez tagu?


Nie tylko tagi można czarnolistować. Można również umieścić użytkownika albo domenę na czarnej liście.

Każdemu swojemu klientowi tak mówicie gdy coś nie działa?


Jak najbardziej uważamy, że "gorące dyskusje" działają. Tylko nie rozumiemy powodu dla którego użytkownicy, którzy nie lubią nocnej oglądają gorące sprzed 6 godzin o 7 rano. Nawet jakby tagi były obowiązkowe to taki użytkownik zobaczy puste gorące. Wtedy pewnie by był szczęśliwy
@czekoladowy_kundel jak zdobywam jakieś plusy to jednak się te wpisy komuś podobają, a nie ja jedna mam taki pasek pod awatarem, różowy pasek na wykopie to żadna nowość.
Spora część moich wpisów jest głupia ale komuś się spodobały i to już takie wartościowania dawania plusów. Ktoś napisał coś ciekawego (a to bardzo względne) to miał plusy za ciekawostkę. Ja wrzucam hehe głupoty to mam plusy tylko za pasek xd wpis się nikomu
Zaobserwować to ja sobie mogę #motoryzacja czy #programowanie. Powiedz mi proszę, skąd miałbym dowiedzieć się o istnieniu #podrugiejstroniebajora, #unknownnews czy #oldpostmanstories? Tylko i wyłącznie przeglądając mirko mam szanse trafić na tego typu (interesujące mnie) tagi. Pomijam już "jednorazowe" tagi dla nagłych wydarzeń, które szybko powstają i równie szybko znikają - jak się o nich dowiedzieć z "mój wykop"?


@Belic: O tych tagach też możesz się dowiedzieć z Mój
@Moderacja:

Nie tylko tagi można czarnolistować. Można również umieścić użytkownika albo domenę na czarnej liście.


Przecież linijkę niżej napisałem Ci, że blokowanie userów nie zdaje egzaminu dlaczego się do tego nie odniosłeś? I o jakim blokowaniu domen piszesz skoro cały czas mówimy o mikroblogu? Przestań kręcić.

Jak najbardziej uważamy, że "gorące dyskusje" działają. Tylko nie rozumiemy powodu dla którego użytkownicy, którzy nie lubią nocnej oglądają gorące sprzed 6 godzin o 7