Wpis z mikrobloga

Z tej całej dziennej afery szalenie nie podoba mi się to że ogromna część mirków walcząca o jakiś poziom tak naprawdę jedyne co robi to obraża innych, więc sama nie ma nic wspólnego z tym wymaganym przez siebie wyższym poziomem. Ktoś nie wrzuca super contentu? Bźdźągwa, intelektualne dno, #!$%@?, tępa dzida, dajesz raka, idź do psychologa. Super poziom bulwo. Szkoda że nie da się czarnolistować samego siebie bo takie wykopki musiałyby zacząć robienie porządku od zablokowania samego siebie.

Mam nadzieję że tym razem widać xC
  • 52
  • Odpowiedz
ogromna część mirków walcząca o jakiś poziom tak naprawdę jedyne co robi to obraża innych


@PyraPrzeznaczenia: a wiesz dlaczego czasem tak jest? Mode akceptują na portali ewidentnych trolli śmiecących tutaj. Nie ma opcji zgłoszenia "troll" nawet. #!$%@?ć się można. Człowiek zgłasza szkodnika dwudziesty raz, a potem jak kolejny raz widzi jego jątrzące wpisy, bez żadnej reakcji mode, to z bezsilności już tylko może od #!$%@? i #!$%@?ów powyzywać. Za szlam
  • Odpowiedz
  • 0
@czekoladowy_kundel

jest chyba trochę różnicy w niewrzucaniu wartościowych wpisów, a zaśmiecaniem całego mirko wzajemnym lizaniem się po tyłku

Pod względem tego że nie zamieszcza się ciekawych treści nie ma różnicy. Trochę beka jak krzyk robi ktoś kto wstawił przez 5 lat że 2 znaleziska, 30 wpisów i ostatni z nich był 3 miesiące temu. Nikt mu nie broni podnoszenia poziomu, a jego czepianie się jest trochę jakby marudził "już mam dość
  • Odpowiedz
  • 0
@TaoHosts jak negatywnie to nie, to nawet fajnie jak ktoś po prostu negatywnie i kulturalnie się wyraził

Ale tych agresywnych komentarzy bylo naprawdę dużo, były takie jak pisałam we wpisie no i to jest dziwne jak wrzucasz sobie koty na wypok a ktoś pisze że jestem #!$%@? i mam iść do psychologa xd jak się człowiek naczyta takich krzykaczy to nie oszukujmy się nie jest to przyjemne :p
  • Odpowiedz
  • 0
@TaoHosts no ogólnie takie pojazdy są nie na miejscu i w obliczu tego że walczy się o lepszy poziom wykopu, i też tak niezależnie od tego no bo czasem po prostu nie wypada

Już pomijając zgłaszanie to najważniejsze to dać sobie notatkę o kimś + czarnolisto żeby się potem znowu na niego nie natknąć ;p

A co do jofridd i gownoburzy to zapowiada się znowu na coś takiego? Chodzi znowu o
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: Strzelam, że ktoś znowu się wykolei w taki czy inny sposób.
Chociaż z tego co wiem, a nie śledziłem gb z @jofridd, to waliła baity, które zrykoszetowały w nią.
A szkoda, bo podobno fajna dziewucha i głupio podeszła do tego.

No wiesz, co jakiś czas na wykopie musi być zadyma z jakąś królową, no nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@TaoHosts tak, właśnie tak
Aby tylko pojawił się jakiś temat, ktoś dodaje wpis o kimś a potem to już jakoś leci, tłum myśli to samo. Moda zmienia się często na mirko :p
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: ludzie #!$%@?ą się głównie o nieotagowane wpisy. Mirko to mirko - każdy pisze co chce i trudno wymagać żeby pojawiały się tutaj same intelektualne rozprawy na poważne tematy, ale dzięki tagom można ukryć to czego się widzieć nie chce (w tym "rozmowy" tego kółka wzajemnej adoracji).
No ale "NOCNA NIE TAGUJ HEHE XDDD", "EJ NIETAGUJCIE ŻEBY DZIENNA MIAŁ BÓL DUPY XDDDD" przez co postronne osoby są zmuszane do oglądania
  • Odpowiedz
@Belic: Nie planujemy wprowadzać obowiązkowego tagowania. Dlaczego? Nie taka jest idea mikrobloga. Jest mój wykop do oglądania tego co obserwujesz. Są czarne listy do usuwania niechcianych treści. Dodatkowo nie ma obowiązku oglądania gorących sprzed 6 godzin o 7 rano. A emocjonalne wpisy o tym jakie jest to irytujące tylko bardziej motywują drugą stronę.
  • Odpowiedz