Wpis z mikrobloga

Ta wiem że trochę #gayalert ale #!$%@? zazdroszczę kolesiom którzy mają tak perfekcyjny gen do klaty. Wiadomo że na bank sok w dupę bo trochę bęben od HGH wywalony itp. ale sam klata jest idealna.. Takie dwa potężne płaty mięcha na całej długości i szerokości. Wg mnie klata 10/10. Raczej nie można mieć lepszej.. W komencie jeszcze jedna fota. #rozowepaski co sądzą ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fitnessboners #silownia #mikrokoksy ##!$%@? #niebieskiepaski
Pobierz asddsa123 - Ta wiem że trochę #gayalert ale #!$%@? zazdroszczę kolesiom którzy mają t...
źródło: comment_WCalaBRGR0p1DpnSh94Y8wBwPWV9lKxN.jpg
  • 27
@asddsa123: to po pierwsze plaska klata, wiec po prostu taka budowa kostna, a po drugie dobrze rozwinieta gora klaty, a wiec nie plaska lawa tylko skos/maszyny. Jak sie popatrzy na klaty na zachodzie to maja tam wizualnie ladniejsze. To juz wiecie dlaczego..
@Tudor: Może weźmiesz pod uwagę taką ewentualność, że nie każdy chce uprawiać seks z baleronem.

No i tak jak pisze @nvmm, takie sylwetki kręcą głównie facetów, mało która kobieta poleci na mięśniaka. Nie wiem, może w USA jest inaczej, ale w Polsce ani się to dobrze nie kojarzy, ani nie jest uznawane za estetyczne.
@Tudor Czy Ty właśnie usiłujesz przekonać mnie, że lepiej ode mnie wiesz, jaki typ męskiej sylwetki mi się podoba? :p I na jakich badaniach opierasz swoje przekonanie o tym, że "na plaży na widok dobrej rzeźby prawie każda ma mokro"?