Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,
pewnie nie raz juz spotkaliscie sie z ta sytuacja, ale dla niewtajemniczonych krotki wstep.
Otoz siedzicie w robocie (wiadomka, ze korpo) i nagle czujecie ten ucisk na jelitach. Migiem do kibla, otwieracie drzwi kabiny a tam... gowno. Powiedzcie mi prosze jak to jest, ze Mirek, pan manager na codzien, leci do kibla strzela srake i zostawia #!$%@? pas startowy z gowna w kiblu. Co oni #!$%@? tej szczotki nie umieja uzyc? Juz nie wspomne o #!$%@? loniakach na obszczanych pisuarach. Smrod jeszcze bym przetrawil( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tego gowna to juz #!$%@? nie znese. Discass
#pracbaza #praca #korposwiat #polakicebulaki
  • 9
@Snejk_: @Wight: u mnie w pracy był gość na którego mówili konewka bo zawsze jak korzystał z toalety to wszystko obok było obsikane. Nawet chodziło za nim i sprawdzali czy posprzątał po sobie. I ten problem to nie tylko w firmach kest w akademiku było juz gowno pod prysznicami czy 40cm guano co nie chciało sie spłukać. A to ze ludzie z erazmusa robią na Małysza to norma i niestety
@PAT0S: wez potem siedz z takim typem na jakims spotkaniu i on Ci tlumaczy swoj projekt, a ty jedyne co masz przed oczami to ten obsrany kibel
@Snejk_: no #!$%@?, ja raz jak jeszcze robilem na produkcji ide do kibla prawilnie zapalic szluga. Spalam i otwieram kibel zeby #!$%@? kiepa, a tam gowno jakbym takie 3 sraki i wszystko zalane woda smierdzi tak ze sie prawie zrzygalem i zaczalem nasluchiwac czy nikt nie idzie bo by pomysleli za ja taka imbe #!$%@?