Wpis z mikrobloga

@Lord_Vladek: pokaż mi gdzie jest ta przechwałka, jedyne co napisałem to to że znam temat z autopsji i nikt mi nie wmówi że kibice to niepokalen owieczki i świadomi patrioci, bo jest tam też mnóstwo patolni i pospolitych przestępców, zwłaszcza wśród ekipy.
  • Odpowiedz
"Wśród Warszawiaków nie ma pijaków i złodziei bo Warszawiacy to mieszkańcy Warszawy, jak ktoś pije i kradnie to jest złodziejem i pijakiem, nie Warszawiakiem"


@niedoszly_andrzej: Już pisałem, że dyskutujesz sam ze sobą i robisz to znowu. Tak więc Twoja logika nakazuje myśleć, że wszyscy warszawiacy to pijacy i wandale. Ja już kończę, myśleć Ciebie nie nauczę.
  • Odpowiedz
@Lord_Vladek: nie, nie nakazuje, wskazuje na prosty fakt że tacy ludzie też tam są. W przypadku światka kibicowskiego są nawet bardzo często u steru a cała reszta (ta normalna, która chce po prostu pokibicować) się na to godzi w związku z czym świadomie bądź nie, ale tych ludzi wspiera i ułatwia im działalność. I mówię tutaj o kibicach wczuwających się, chodzących do młyna, jeżdżących na wyjazdy etc. nie o piknikach,
  • Odpowiedz
@Lord_Vladek: to nie kończ tylko powiedz gdzie tkwi błąd, skoro go widzisz to raczej nie powinno nastręczać Ci problemów wskazanie nieścisłości w moim rozumowaniu, prawda? Jedyne co dotychczas zrobiłeś to nazwałeś mnie słupem, napinaczem i zarzuciłeś że dyskutuje sam z sobą, po czym przypisałeś mi pogląd którego nie wyraziłem, tzn. że jak wśród jakichś ludzi jest grupka robiąca "złe rzeczy" to wszyscy są źli. Zero konkretów, tylko jakieś mgliste "jak
  • Odpowiedz
@Lord_Vladek: jezu skoro to co pisze to takie oczywiste bzdury to przecież to powinna być kwestia 5s, tymczasem ty przeznaczasz mnóstwo czasu na jakieś inwektywy i pisanie o tym że nie umiem myśleć. Po prostu pokaż, wstaw cytat z samego siebie, to naprawdę tak wybitnej jednostce jak Ty nie powinno nastręczać problemów.
  • Odpowiedz