Wpis z mikrobloga

@Venro: "Kibice Legii" czyli ogół, czyli także ci którzy demolowali, demolują i demolować będą, oni są zawsze pierwsi do takich akcji, co to nie oni #!$%@?, zbiórki na chorych czy potrzebujących, a jak się najebią albo spotkają kogoś kibicującego "niewłaściwej" drużynie to profilaktyczny #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Lord_Vladek: @Venro: no tak, przecież kibice to nasz skarb narodowy, absolutnie żadnych związków z agresją, prymitywną dewastacją czy przestępczością. Żadnych. Tylko kult wyklętych i akcje charytatywne. Tylko nie wiedzieć czemu ekipy chuligańskie przechodzą kryzys po tym jak w mediach pojawi się info że w danym mieście rozbito zorganizowaną grupę.
  • Odpowiedz
@niedoszly_andrzej: Wy się musicie zastanowić o kim mówicie. O kibicach, czy wandalach? Kibic nie demoluje, kibic kibicuje. Idąc Waszym tokiem myślenia, niektórzy wandale dokonujący demolki są też właścicielami np. forda, a zatem kierowcy fordów to wandale.
  • Odpowiedz
@Venro: A to spoko, to można już demolować :-). Ale tylko do równowartości telewizorów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ciekawe czy zaraz szpital tam nie zamontuje zaraz automatu na monety. Już nie pamiętam, po ile sobie wołali, 2 zł za 30 minut? Jakoś tak.
  • Odpowiedz
@Lord_Vladek: aha, czyli ta sama osoba na meczu Krapkowice vs Boguchwała, jak komuś da w ryj to nagle przeistacza się z kibica w wandala? Równie dobrze możnaby napisać że to nie muzułmanie dokonują zamachów tylko terroryści( ͡° ͜ʖ ͡°). Znam ruch kibicowski z autopsji, o mocniejsze wrażenia tylko się otarłem ale nie potrzebuje żadnego TVNu żeby wiedzieć jak wiele patologii reprezentuje środowisko kibicowskie.
  • Odpowiedz
czyli ta sama osoba na meczu Krapkowice vs Boguchwała, jak komuś da w ryj to nagle przeistacza się z kibica w wandala?


@niedoszly_andrzej: Nie mogę, z Twoją logiką jest gorzej niż z wodą na pustyni. Nic na to nie poradzę, że Bozia rozumu nie dała skoro nie rozumiesz o co chodzi z wrzucaniem wszystkich do jednego worka. Niestety prościej nie da się tego napisać także dalsza dyskusja na temat "przeistaczań się" nie ma sensu.

Równie dobrze możnaby napisać że to nie muzułmanie dokonują zamachów tylko
  • Odpowiedz
@Lord_Vladek: póki co to Ty udowodniłeś tylko że nie umiesz odnieść się do tego co piszę, tylko jak mantrę powtarzasz że nie mam o niczym pojęcia. Wykaż mi zatem błąd w moim rozumowaniu, widocznie jestem za głupi żeby go dostrzec.

Widziałem już takich co się przechwalali kogo to oni nie znają i jakie to oni plecy mają. Ty jesteś kolejny.

nie mam żadnych pleców i niczym się nie przechwalam, to
  • Odpowiedz
@Lord_Vladek: to Ty prezentujesz bardzo ciekawą i wygodną logikę, tzn. kibicami są i z ruchem kibicowskim mogą być kojarzeni tylko ci którzy zachowują się tak jak ci pasuje, bo jak robią coś nie po Twojej myśli to automatycznie wpadają w inną kategorię.

"Wśród Warszawiaków nie ma pijaków i złodziei bo Warszawiacy to mieszkańcy Warszawy, jak ktoś pije i kradnie to jest złodziejem i pijakiem, nie Warszawiakiem"( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz