Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Straszny kanał :/
Dzisiejszego wieczoru zdradziłem dziewczynę z którą jestem 4 lata i za kilka miesięcy chciałem się oświadczyć. Mieszkamy razem od 2 lat a ona studiuje zaocznie w innym mieście. Pojechała na zajęcia a ja zrobiłem małą imprezkę ze znajomymi. Była moja dobra koleżanka i alkohol nam odbił do głowy trochę. Seksu nie było ale pocałunki i macanki owszem. Źle się z tym czuję i nie wiem co zrobić. Wiem, że jak się przyznam to będzie koniec.Wiem, że więcej tego nie zrobię....
#zwiazki #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Co zrobić?

  • Przyznać się i stracić cudowną dziewczynę 44.8% (1957)
  • Zapomnieć o sprawie i nigdy nie mówić 55.2% (2413)

Oddanych głosów: 4370

  • 212
RudyPotwór: nie przyznawaj się, zrobisz krzywde i jej i sobie
nie tykaj alkoholu przy dupach ktore na ciebie leca i tyle
jak ja kochasz to kochaj dalej i mow ze nie twoja reka, pocalunek po pijaku mozesz puscic w niepamiec i nigdy tego nie powtarzac

Zaakceptował: Asterling
ekspert: Jak chcesz żeby była szczęśliwa to się nie przyznawaj, znam co najmniej 2 pary gdzie w jednej facet poszedł na boku, a w drugiej laska. Obie osoby nic nie powiedziały partnerom i żyją szczęśliwie. Zawaliłeś i mówiąc drugiej połówce zrzucasz na nią ciężar swojej zdrady. Jak jej powiesz to tak jakbyś się tym chwalił. Będzie rozpamiętywać dlaczego, czy jej czegoś brakowało, czy tamta była lepsza. Obciążysz jej psychikę i zniszczysz
DobryDewiant: Nawet jak jej nie powiesz, nigdy się nie dowie od znajomych z tej imprezy i będziesz z nią dalej parą, to będzie Cię to męczyć do końca waszych dni.
Zastanów się, czemu to zrobiłeś. Może ona jest Twoją pierwszą i tak naprawdę korci Cię podświadomie, żeby zobaczyć jak to jest z innymi?

Zaakceptował: Asterling
@vivianka: ja wiem, natomiast to co zrobił nie wynika z faktu, że on swojej nie kocha. Po prostu był idiotą i całował się z laską po alko. Nie na trzeźwo, to też ma jednak znaczenie.

Sam nie wiem co mu poradzić, bo jak jej powie, to jest duże prawdopodobieństwo, że:
1) ona go zostawi
2) jak do siebie wrócą bo on pokaże że to był błąd i ją kocha, to będzie