Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Straszny kanał :/
Dzisiejszego wieczoru zdradziłem dziewczynę z którą jestem 4 lata i za kilka miesięcy chciałem się oświadczyć. Mieszkamy razem od 2 lat a ona studiuje zaocznie w innym mieście. Pojechała na zajęcia a ja zrobiłem małą imprezkę ze znajomymi. Była moja dobra koleżanka i alkohol nam odbił do głowy trochę. Seksu nie było ale pocałunki i macanki owszem. Źle się z tym czuję i nie wiem co zrobić. Wiem, że jak się przyznam to będzie koniec.Wiem, że więcej tego nie zrobię....
#zwiazki #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Co zrobić?

  • Przyznać się i stracić cudowną dziewczynę 44.8% (1957)
  • Zapomnieć o sprawie i nigdy nie mówić 55.2% (2413)

Oddanych głosów: 4370

  • 212
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesli chcesz z nia byc to jej nie mow, bo Ty sobie wyczyscisz sumienie, a ona bedzie musiala z tym zyc.

Tak czy siak to troche poczatek konca, bo niewazne, co zdecydujesz - bedzie to sie za wami ciagnelo i wracalo w najmniej oczekiwanym momencie. Pomijajac juz ten aspekt - skoro ja zdradziles (bo to jest zdrada) to oznacza, ze cos w waszym zwiazku nie gra. I alkohol tego nie
Jesli chcesz z nia byc to jej nie mow, bo Ty sobie wyczyscisz sumienie, a ona bedzie musiala z tym zyc.


@fryne_: Co to w ogóle za pieprzenie? I to kolejna kobieta o tym pisze. A jak się dowie za rok, dwa lub dziesięć jak już będzie miała z nim dziecko lub pięć, kredyty i zmarnowaną młodość to co? Lepiej? Prędzej czy później się wyda jak każde kłamstwo. Jak w ogóle
@TaoHosts: Czemu? To jest prosty egoizm - chcąc kontynuować związek nie warto mowic, bo wszystko sie rozpieprzy.

A co powinien zrobic to powiedzialam dalej. Nie tylko ze wzgledu na to, ze tak wypada to z wlasnego doswiadczenia wiem, ze ciezko to przeskoczyc i zyc normalnie.

Gdybym miala teraz szanse na cofniecie czasu, zeby nie zobaczyc tamtych wiadomosci mojego bylego przy 100% pewnosci, ze to sie nigdy nie powtorzy i on nie