Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Straszny kanał :/
Dzisiejszego wieczoru zdradziłem dziewczynę z którą jestem 4 lata i za kilka miesięcy chciałem się oświadczyć. Mieszkamy razem od 2 lat a ona studiuje zaocznie w innym mieście. Pojechała na zajęcia a ja zrobiłem małą imprezkę ze znajomymi. Była moja dobra koleżanka i alkohol nam odbił do głowy trochę. Seksu nie było ale pocałunki i macanki owszem. Źle się z tym czuję i nie wiem co zrobić. Wiem, że jak się przyznam to będzie koniec.Wiem, że więcej tego nie zrobię....
#zwiazki #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Co zrobić?

  • Przyznać się i stracić cudowną dziewczynę 44.8% (1957)
  • Zapomnieć o sprawie i nigdy nie mówić 55.2% (2413)

Oddanych głosów: 4370

  • 212
mnie sama myśl o zdradzie napełnia odrazą i choć teraz wydaje mi się, że na 100% chciałabym wiedzieć gdyby mój niebieski był w sytuacji OPa, to gdyby jeden incydent miał zniszczyć moje życie, to już nie jestem tego taka pewna.


@InsaneMaiden: Uważasz, że bardziej niszczące życie jest dowiedzenie się i SWIADOMA decyzja o tym że chce z nim byc mimo wszystko lub nie, nie chce i szukam kogoś kto jest wierny
@TaoHosts: Zgadzam sie, ale niestety czlowiek nie funkcjonuje tak, ze jak ktos mu wyrzadza krzywde to z miejsca przestajesz go kochac. Na poczatku w zlosci tak sie wydaje, ale jak emocje opadna to ciagle masz to wszystko i tego czlowieka, z którym tyle przezyles i ktorego za cos tam kochasz
To, ze sie dowiedzialam zmienilo wszystko. Wiadomo, ze zdrada zniszczyla moj zwiazek, ale ja wiem jak bardzo on zalowal i jak duzo probowal zrobic, zeby to jakos wynagrodzic, ze rozumie swoj blad - nie da sie isc dalej. I chocby skaly sraly nic tego nie zmieni.


@fryne_: Masz najzwyczajniej w świecie zakłamane wyobrażenie. Po pierwsze ktoś kogo nie przyłapią na zdradzie i sam się nie przyzna nie odczuwa winy długo, bo
@fryne_: Być może.

Nie mam doświadczenie w kwestii zdrady, jeżeli chodzi o moje osobiste doświadczenie.

Ale jestem w 100% pewien, że brzydziłaby mnie jakakolwiek forma kontaktu intymnego a może nawet cielesnego, gdyby moja partnerka dopuściłaby się tego czynu a ja byłbym tego świadom.
@AnonimoweMirkoWyznania: a jeszcze niedawno jak był post o hipokryzji w kwestii reakcji na wykopie na zdradę przez kobietę/mężczyznę to święte oburzenie "WCALE NIE GŁASZCZEMY PO GŁÓWCE FACETÓW, KTÓRZY ZDRADZILI", a tu proszę, większość głosów na oszukanie dziewczyny i trzymanie ust na kłódkę xD no gratuluję
a co do opa nie wmawiaj sobie że ją kochasz, bo to nieprawda, jakbyś kochał to byś nie pomyślał nawet po alko o innej - koniec
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jeśli nie masz rozumu i godności człowieka to nic jej nie mów i okłamuj ją do końca nie mogąc spojrzeć sobie w twarz w lustrze.

Jeśli jesteś poważnym mężczyzną który potrafi ponosić konsekwencje swoich błędów a nie dzieciakiem/gimbusiakiem to jej powiedz i przyjmij konsekwencje tego na klatę.

PS. Pić to trza umieć.