Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Straszny kanał :/
Dzisiejszego wieczoru zdradziłem dziewczynę z którą jestem 4 lata i za kilka miesięcy chciałem się oświadczyć. Mieszkamy razem od 2 lat a ona studiuje zaocznie w innym mieście. Pojechała na zajęcia a ja zrobiłem małą imprezkę ze znajomymi. Była moja dobra koleżanka i alkohol nam odbił do głowy trochę. Seksu nie było ale pocałunki i macanki owszem. Źle się z tym czuję i nie wiem co zrobić. Wiem, że jak się przyznam to będzie koniec.Wiem, że więcej tego nie zrobię....
#zwiazki #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Co zrobić?

  • Przyznać się i stracić cudowną dziewczynę 44.8% (1957)
  • Zapomnieć o sprawie i nigdy nie mówić 55.2% (2413)

Oddanych głosów: 4370

  • 212
@InsaneMaiden: To są gorsze i lepsze? a od kiedy zdrada jest wielkiego kalibru? jak się nie włoży to się nie liczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a może petting też się nie liczy? to w końcu zejdziemy do tego, że pocałunki i macanki to też nic złego

Jak dla mnie jeśli OP się nie ogarnął, a dalej w to brnął po pierwszym kontakcie, po dotyku był pocałunek, po
Jeśli to były pijackie macanki, to ciężko to nazwać zdradą


@InsaneMaiden: Ciekawa logika;) Od ilu jednostek alkoholu i gdzie zaczynają się macanki? Pocałunek po browarze to jeszcze zdrada, a włożenie ręki w cudze majtki po pięciu kieliszkach już nie?;)

Zaczynam się zastanawiać ile pozostało Ci wiary w mężczyzn.


@TaoHosts: Skąd wniosek, że nie mam w was wiary?;)
@rdza: A tak napisałem żeby zagadać.

Rzadko mi się udaje. :P

Ciekawa logika;) Od ilu jednostek alkoholu i gdzie zaczynają się macanki? Pocałunek po browarze to jeszcze zdrada, a włożenie ręki w cudze majtki po pięciu kieliszkach już nie?;)


Napisałbym coś, ale nie będę drażnił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)