Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Straszny kanał :/
Dzisiejszego wieczoru zdradziłem dziewczynę z którą jestem 4 lata i za kilka miesięcy chciałem się oświadczyć. Mieszkamy razem od 2 lat a ona studiuje zaocznie w innym mieście. Pojechała na zajęcia a ja zrobiłem małą imprezkę ze znajomymi. Była moja dobra koleżanka i alkohol nam odbił do głowy trochę. Seksu nie było ale pocałunki i macanki owszem. Źle się z tym czuję i nie wiem co zrobić. Wiem, że jak się przyznam to będzie koniec.Wiem, że więcej tego nie zrobię....
#zwiazki #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Co zrobić?

  • Przyznać się i stracić cudowną dziewczynę 44.8% (1957)
  • Zapomnieć o sprawie i nigdy nie mówić 55.2% (2413)

Oddanych głosów: 4370

  • 212
  • Odpowiedz
Mówiąc jej zrzucisz "ciężar" ze swoich ramion na ramiona swojej dziewczyny.


@InsaneMaiden: #rakcontent i to mocno. Jaki ciężar? Ciężar to dla niego będzie jak go zostawi. Teraz to dla niego super wygodna sytuacja bo wie, że jak się nie wyda to może sobie ruchać na prawo i lewo, a jego dziewczyna i tak się nie dowie.

OPie gardzę tobą tak, że życzę ci jak najgorzej.
  • Odpowiedz
@TaoHosts: dlatego jest to konflikt tragiczny. Jeśli jej powie i ona wybaczy, to będzie obciążona do konca zycia/zwiazku. Strach, zazdrosc, rozmyslanie. Bedzie sie z tym meczyc. Jesli jej nie powie, to ona nie bedzie swiadoma z jakim #!$%@? sie wiaze. Najlepszym rozwiazaniem byloby, jakby powiedzial i ona zerwała. Ale pewnie go kocha i wybaczy, tym samym skazujac sie na udreke.
  • Odpowiedz
@Zheta: Tak szczerze, to osobiście bym #!$%@?ł z domu z miejsca.

Ty jako kobieta, wyobraź sobie, że miałabyś zrobić swojemu facetowi orala, mając świadomość, że Ciebie zdradził i jego beniza w ustach miała inna. :v

No ja bym zwrócił obiad ze wczoraj.
  • Odpowiedz
  • 0
No elo, ona też się puściła na zajęciach tylko ci nie powiedziała żeby nie psuć związku

  • Odpowiedz
Tak szczerze, to osobiście bym #!$%@?ł z domu z miejsca.

Ty jako kobieta, wyobraź sobie, że miałabyś zrobić swojemu facetowi orala, mając świadomość, że Ciebie zdradził i jego beniza w ustach miała inna. :v

No ja bym zwrócił obiad ze wczoraj.


@TaoHosts: Bardzo dobrze powiedziane xD

ZDRADY SIĘ NIE WYBACZA A TEN KTO TO ZROBIŁ TO ZWYKŁY SZMACIARZ BEZ WARTOŚCI.
  • Odpowiedz
SpoconyDrań: Nie słuchaj tych obrońców moralności, których pewnie nikt kijem by nawet nie tknal. Jeżeli zależy Ci na związku to nic jej nie mów. Słusznie ktoś wyżej napisał, że to przerzucenie ciężaru i odpowiedzialnosci na drugą osobę.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
eśli ją kochasz, to żyj ze świadomością zdrady i całe życie próbuj jej to "wynagrodzić".


@InsaneMaiden: No chyba, że tamta się wygada i cały plan pójdzie w #!$%@? a jeszcze większą szkodę wyrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jeśli jej nie powiesz, to będziesz drżał ze strachu, że ona się w jakiś sposób dowie, poza tym możesz się inaczej zachowywać i ona się domyśli po Twoim postępowaniu, że coś jest nie tak.
Jeśli powiesz, to faktycznie z dużym prawdopodobieństwem ją stracisz.

Tak czy inaczej jest spore ryzyko, że podejmując decyzję o zdradzie, jednocześnie przekreśliłeś swój związek.

Być może jedyne co z tego wyniesiesz to naukę, żeby nie pić,
  • Odpowiedz