Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Straszny kanał :/
Dzisiejszego wieczoru zdradziłem dziewczynę z którą jestem 4 lata i za kilka miesięcy chciałem się oświadczyć. Mieszkamy razem od 2 lat a ona studiuje zaocznie w innym mieście. Pojechała na zajęcia a ja zrobiłem małą imprezkę ze znajomymi. Była moja dobra koleżanka i alkohol nam odbił do głowy trochę. Seksu nie było ale pocałunki i macanki owszem. Źle się z tym czuję i nie wiem co zrobić. Wiem, że jak się przyznam to będzie koniec.Wiem, że więcej tego nie zrobię....
#zwiazki #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Co zrobić?

  • Przyznać się i stracić cudowną dziewczynę 44.8% (1957)
  • Zapomnieć o sprawie i nigdy nie mówić 55.2% (2413)

Oddanych głosów: 4370

  • 212
LuksusowyMichał: Jesteś chjkiem strasznym. Powiedz jej. Powinna wiedziec z kim ma do czynienia.ledwo panna pojechala a Ty juz tylko wypijesz i za inna się bierzesz.i ta twoja kolezanka też chja warta.jakby byla porzadna a nie szmata to nie pozwolilaby ci na cos takiego. Jesli chcesz byc ze swoją (o ile ci wybaczy) to powinenes z ta szmaciana kolezaneczka zerwac kontakt.

Zaakceptował: Asterling
PolnyPotwór: Mirki czy wy godność i rozum człowieka macie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak laska zdradzi to od razu szmata i won, a jak facet to pogłaskać po główce i niech nie wspomina () Niebieski here i moim zdaniem to zwykłe szmaciarstwo. Czemu tak najeżdżam? Bo już raz się przejechałem na lasce i taką nawet nieświadomie nie chciałbym mieć nic
OgnistaMaciora: Powiedzieć ! Koniecznie! Jak pokazesz że zalujesz i że już tego nie powtorzysz to są szanse że ci wybaczy. Ale przynajmniej nie będzie żyć w klamstwie. A klamstwa maja to do siebie ze predzej czy pozniej wychodzą na jaw.a co do kolezanki....to chyba zerwalbym kontakt bo skoro jej taka akcja nie przeszkadzala a dobrze wiedziala ze jestes zajety to szczera ona w stosunku do was nie jest.

Zaakceptował: Asterling
jeśli jesteś na 100% pewien, że nigdy PRZENIGDY się to nie powtórzy, to nic nie mów. Mówiąc jej zrzucisz "ciężar" ze swoich ramion na ramiona swojej dziewczyny. Jeśli ją kochasz, to żyj ze świadomością zdrady i całe życie próbuj jej to "wynagrodzić".


@InsaneMaiden: O czym Ty w ogóle mówisz.. pewnie, że się powtórzy. Jak się nie umie pić, albo skoro wystarczy trochę alkoholu żeby wymienił się śliną z inną kobietą, a