Wpis z mikrobloga

Wołam ostatni raz, od teraz będzie tag #urodzinypatryka . Musiałem usunąć wpis z historią Patryka ze pewnych względów. Osoby wysyłające paczki proszone będą o wysłanie na priv danych do odbioru paczek z paczkomatów. Nie ukrywam, że odzew przekroczył moje najśmielsze oczekiwania i ledwo daję radę to ogarnąć ale chyba najgorsze już za mną :D. Jutro będą zdjęcia prezentów jakie dostał Patryk, potem w komentarzu wrzucę jakie prezenty dostał od jednego z użytkowników, czekam tylko na zgodę na wrzucenie i podpisanie od kogo. Ogólnie o sprawie jest głośno wśród osób związanych z urodzinami i mam nadzieję, że żadne media się tym nie zainteresują. Co do zbiórki pieniężnej to raczej zły pomysł, a to co nadeślecie i ogromna ilość kartek z życzeniami, które otrzyma Patryk będzie wystarczająca, aby 9 urodziny zapamiętał jako te najlepsze jakie kiedykolwiek miał. ;) Jeśli są jakieś pytania to zapraszam na priv.
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czeblin1: a czy nie da sie zalatwic nr babci konta? Przeciez ona wie najlepiej czego chlopak potrzebuje.Chce tez pomoc ale mieszkam za granica i paczka moze isc dlugo, poza tym koszt wyslania tej paczki tez nie jest maly, wole dac im jakas kwote piendzy zeby nie tracic na przesylkach, ja bede zadowolony ze moglem pomoc i oni zyskaja na kosztach samej przesylki
  • Odpowiedz