Wpis z mikrobloga

Wołam ostatni raz, od teraz będzie tag #urodzinypatryka . Musiałem usunąć wpis z historią Patryka ze pewnych względów. Osoby wysyłające paczki proszone będą o wysłanie na priv danych do odbioru paczek z paczkomatów. Nie ukrywam, że odzew przekroczył moje najśmielsze oczekiwania i ledwo daję radę to ogarnąć ale chyba najgorsze już za mną :D. Jutro będą zdjęcia prezentów jakie dostał Patryk, potem w komentarzu wrzucę jakie prezenty dostał od jednego z użytkowników, czekam tylko na zgodę na wrzucenie i podpisanie od kogo. Ogólnie o sprawie jest głośno wśród osób związanych z urodzinami i mam nadzieję, że żadne media się tym nie zainteresują. Co do zbiórki pieniężnej to raczej zły pomysł, a to co nadeślecie i ogromna ilość kartek z życzeniami, które otrzyma Patryk będzie wystarczająca, aby 9 urodziny zapamiętał jako te najlepsze jakie kiedykolwiek miał. ;) Jeśli są jakieś pytania to zapraszam na priv.
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adams_GA: Wiesz, że dzieci tak z Gdyni jak i z Lubina na Śląsk jeżdża na mecze w ramach akcji "Dzieci na stadion" i innych akcji kibice razem xD?

A mówienie o przypale na dzielnicy w stosunku do 9 latka zakrawa wręcz na robienie z siebie debila.
  • Odpowiedz
@czeblin1: boję się tylko o to że jak w tym roku zorganizujecie mu najlepsze urodziny na świecie a za rok znowu nic nie będzie i nikt nie przyjdzie to może być dopiero dramat dla tego chłopca, tak kosmicznie napompujecie jego wymagania, nie wiem czy jego babcia udźwignie wytłumaczenie mu tej całej sytuacji tak żeby następne możliwe że słabe lata nie raniły go jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
@czeblin1: Mirku, jesteś wielki za nagłośnienie tej sprawy i za zorganizowanie czegoś takiego. Dziękuję za takie miłe społeczne zaangażowanie! () Postaram się dorzucić coś od siebie.
  • Odpowiedz
A mówienie o przypale na dzielnicy w stosunku do 9 latka zakrawa wręcz na robienie z siebie debila.


@AndrusZgc: nie, to ty raczej nie znasz realiów. Północna Gdynia to w dużej mierze patologiczne dzielnice, jest tam masa domorosłych chuliganów, którzy już od najmłodszego wieku próbują kozaczyć i żyją w kulcie "j---ć Lechię j---ć policję" i tak nawet wśród takich małych dzieciaków pojawiają się już bójki za kluby piłkarskie (oczywiście z
  • Odpowiedz
z racji fantastycznego imienia bardzo chcialbym sie dorzucic do jakiejs zbiórki, czy jest jakas strona ala pomagam.im / czy raczej wszystko via micro?
  • Odpowiedz
@czeblin1: Paczki nie wyślę, ale nie myśleliście aby złożyć się na kupno np. nowego laptopa? Mógłbym wysłać jakieś 100zł (mam nadzieję że taka mała suma nie zrobi problemu z US).
  • Odpowiedz