Wpis z mikrobloga

  • 356
Z życiowych porażek to głosowałam za #dobrazmiana. Słuchanie wiadomości to dla mnie w---w gwarantowany, kukle swendzo.


Ale najbardziej żal jest mi moich rodziców, którzy tej dobrej zmiany nadal bronią.
#gownowpis
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nicari: fajnie sobie tak pisać jak się siedzi w ciepłej piwinicy i ogląda śmieszne obrazki na mirko
jednak co by nie mówić, są ludzie (duża część Polski), którzy mają ważniejsze egzystencjalne problemy
obecny rząd wyciągnął z biedy wiele osób w tym najmłodszych, którzy nie muszą się zastanawiać czy będzie ich stać na zimowe buty i czy jest czym ogrzać mieszkanie.
rosnącymi słupkami PKB, zieloną wyspą i wyjaśnieniami dlaczego powinniśmy wspierać
  • Odpowiedz
@nicari ależ skąd. Ja nic nie tracę. Jeśli Cię krew zalewa oglądając wiadomości to ich nie oglądaj, bo to jest robienie sieczki z mózgu. Na TVP1 mowia co innego, na TVN 180 stopni co innego niz na TVP, a na Polsacie cos tam w jedna strone, a cos tam w druga.
  • Odpowiedz
- pod względem ekonomicznej obsady to zdecydowanie Kukiz > .N


@kropla: Nie sądzę. Jak do tej pory, Kukiz-15 to rozpaczliwa porażka pod każdym względem. Jakiś głębokich analiz ekonomicnzych od nikogo tam nie słyszałam. A co do sądów, na jakiej podstaiwe chcesz wybierać sędziów? Jak sie ładnie w mediach prezentują? Tak wybieramy posłów i prezydenta. Znacznie lepiej, gdy wyboru fachowców dokonują fachowcy.
@adoer123: Widzisz, niektórzy coś niecoś wiedzą o
  • Odpowiedz