Wpis z mikrobloga

  • 356
Z życiowych porażek to głosowałam za #dobrazmiana. Słuchanie wiadomości to dla mnie w---w gwarantowany, kukle swendzo.


Ale najbardziej żal jest mi moich rodziców, którzy tej dobrej zmiany nadal bronią.
#gownowpis
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mówię wam: Większa będzie radość w niebie z jednego grzesznika. który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@joolekk na tamten moment? Nie wiem, nie pamiętam już co sie działo i kto co miał do zaoferowania


A dzisiaj musialabym sie porządnie zastanowic.
  • Odpowiedz
@nicari: moja koleżanka zrobiła podobnie, zagłosowała na PiS bo rodzice jej tak mówili. Pytam się dlaczego kieruje się wyborem innych, a ona do mnie, że polityką się w ogóle nie interesuje i stawia na to co mówią jej rodzice. Najlepsze jest to, że ona już nawet z nimi nie mieszka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pikus88 ja sie rodziców nie słuchałam w tej kwestii. Nie pamietam juz co mnie przekonalo (na pewno nie 500+ :p), ale na pewno nie rodzice.
  • Odpowiedz
  • 90
@nicari Gratuluję, jesteś pierwszą osobą, która się do tego przyznała. Przed wyborami całe mirko z------e pisowską propagandą a teraz się okazuje, że nikt nie głosował. Wśród moich znajomych to samo, tylko jedna laska nie może się wymigać bo po wyborach pochwaliła się, że zagłosowała na PiS.
  • Odpowiedz
Gratuluję, jesteś pierwszą osobą, która się do tego przyznała.


@itus: Byli inni (tzn. na ogół "inne", kobiety raczej nie uważają, że jak sie przyznają do błędu i zmiany zdania pod wpływem faktów, to im genitalia odpadną). Nawet jest tag #1000nawroconychpisowcow Ale ogólnie to tak, juz powoli okazuje sie, że na PiS nikt nie głosował.

@nicari: Współczuję. Nie potępiam, bo co prawda na PiS nigdy nie głosowałam,
  • Odpowiedz
@nicari: Ja tam na nich nie głosowałem, ale jakoś nie czułbym wstydu na twoim miejscu. Po pierwsze to wyobraź sobie co by było gdyby dalej PO rządziło, bo go jedyna realna opcja była na wtedy. Kolejne 4 lata rządów tych k-----w. Nie jest dobrze, można powiedzieć nawet że źle, ale mimo wszystko lepiej niż z PO ja uważasz.
  • Odpowiedz
@nicari: ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie przejmuj się, bo i tak nie było szczególnie na kogo prawilnego zagłosować. Jedyne co, to pozytywnie mnie zaskoczył Liroy do tej pory, reszta to dno i metr mułu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@ejadaz689 ja jednak się wstydzę.

@bones1909 no powiem Ci że momentami stwierdzam, że PO>PiS. Zwlaszcza jesli chodzi o ministra zdrowia. Ci z PO to byl wtedy dramat, ale teraz jest tragedia narodowa.

@Astroc nie. Nie ma tak naprawdę żadnej ciekawej opozycji, opozycja w naszym kraju aktualnie to jest śmieszne gumno. Nie wiem, na kogo mogłabym zagłosować w wyborach, gdyby odbyły się dzisiaj. Oby się do wyborów sytuacja zmieniła

@
  • Odpowiedz