Wpis z mikrobloga

@joolekk na tamten moment? Nie wiem, nie pamiętam już co sie działo i kto co miał do zaoferowania


A dzisiaj musialabym sie porządnie zastanowic.
Gratuluję, jesteś pierwszą osobą, która się do tego przyznała.


@itus: Byli inni (tzn. na ogół "inne", kobiety raczej nie uważają, że jak sie przyznają do błędu i zmiany zdania pod wpływem faktów, to im genitalia odpadną). Nawet jest tag #1000nawroconychpisowcow Ale ogólnie to tak, juz powoli okazuje sie, że na PiS nikt nie głosował.

@nicari: Współczuję. Nie potępiam, bo co prawda na PiS nigdy nie głosowałam, ale też mi się
@nicari: ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie przejmuj się, bo i tak nie było szczególnie na kogo prawilnego zagłosować. Jedyne co, to pozytywnie mnie zaskoczył Liroy do tej pory, reszta to dno i metr mułu.
@ejadaz689 ja jednak się wstydzę.

@bones1909 no powiem Ci że momentami stwierdzam, że PO>PiS. Zwlaszcza jesli chodzi o ministra zdrowia. Ci z PO to byl wtedy dramat, ale teraz jest tragedia narodowa.

@Astroc nie. Nie ma tak naprawdę żadnej ciekawej opozycji, opozycja w naszym kraju aktualnie to jest śmieszne gumno. Nie wiem, na kogo mogłabym zagłosować w wyborach, gdyby odbyły się dzisiaj. Oby się do wyborów sytuacja zmieniła

@kociorek tak, Liroya też