Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#powazne
Stary prawik here, od jakichś 2 miesięcy zacząłem odczuwać coraz mniejszy popęd. Zamiast kilka razy w tygodniu pałowałem Wiplera maksymalnie 2 razy w tygodniu. Same odczucia z uprawiania rękodzieła też były jakieś mniejsze niż wcześniej. Nie mam pojęcia czemu. Z tego powodu postanowiłem zrobić mały #nofap challenge by sprawdzić czy popęd wróci. Mija dziś 10. dzień a wcale nie chce mi się walić. WTF?! Co stało się z moim organizmem? Jedynie co to w niektóre dni mam z rana powstańca, więc nie wiem czy zepsuł mi się kutacz czy co.
#zdrowie #s--s (chyba nie xD) #masturbacja #niebieskiepaski #tfnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@look997: szansa, ze zlapie AIDS u dziwki jest mniej wiecej taka, ze spadnie na niego meteoryt prosto z nieba. Powinien natychmiast isc na dziwki i w ogole sie nie zastanawiac. Sam stracilem prawictwo 2 miesiace przed wbiciem 26lv, czyli wiek podobny do OPa. To jest czas najwyzszy, za rowno on, jak i ja powinnismy to zrobic wiele lat temu. Jedyny sposob, zeby wyjsc z tego gowna to pojscie na dziwki.
  • Odpowiedz
@look997: szansa na inne choroby jest rowniez nikla. Jak pojdzie do klubu i puknie karynke w klubie to sadze, ze wieksza jest szansa na zlapanie syfa niz u dobrej divy. Ogolnie to co cechuje wszystkich piszacych o syfach ludzi to to, ze oni dziwki widzieli co najwyzej w filmie.
  • Odpowiedz
@izoolda: przeczytalem kawalek i gosc ma racje. Potem za reszte sie wezme. Ale co do erekcji to jako nalogowy waligrucha nie mialem zadnych problemow. Waclaw stanal najpierw przy lodziku, potem przy klasyku. Zero stresu, weszlo jak w maslo. Wiec to zalezy od czlowieka.
  • Odpowiedz